Mecz towarzyski

Data: sobota, 10 marzec 2018 14:30

Lokalizacja: Luboń

W sobotnie popołudnie seniorzy Lubońskiego zagrali kolejny sparing przygotowawczy. Tym razem na własnym boisku podejmowali NKS Niepruszewo.

Wszystkie bramki padły w pierwszej odsłonie spotkania. Zespół przyjezdnych dobrze wszedł w mecz i po 25 minutach prowadził już 2:0. Stracone gole zmobilizowały zawodników Lubońskiego, którzy jeszcze przed przerwą doprowadził do wyrównania (bramki Tomasz Domagała, Damian Krzyżaniak).

W drugiej połowie gospodarze znacząco przejęli inicjatywę, lecz nie wykorzystali wielu klarownych sytuacji. Trzeba zauważyć duży progres w grze ekipy Lubońskiego, a wynik z mocnym Niperuszewem należy uznać za dobry. Zespół jest coraz bardziej zgrany, co jest efektem coraz większeh frekwencji na treningach.

Skład Lubońskiego: A. Krzyżanowski - A. Rybak, T. Domagała, K. Kasztelan, zawodnik testowany - P. Michalak, P. Woźniak, Ł. Lekier, zawodnik testowany, zawodnik testowany - D. Krzyżaniak
(po przerwie zagrali również: D. Shamarin, P. Piórkowski, S. Marchewka oraz trzech zawodników testowanych).