Mecz towarzyski

Data: sobota, 17 luty 2018 10:00

Lokalizacja: Baranowo

W sobotni poranek rozegrane zostało w Baranowie spotkanie pomiędzy Canarinhos Skórzewo, a Huraganem Michorzewo.

Naprzeciwko siebie stanęły zespoły na co dzień rywalizujące w grupie III poznańskiej A klasy, które zajmują odpowiednio siódme i piąte miejsce. Mecz tak wyrównany jak na papierze jednak nie był. Od początku sporą przewagę uzyskali zawodnicy ze Skórzewa. Spokojnie rozgrywali piłkę i praktycznie nie schodzili z połowy Huraganu. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 24 minuty, kiedy to jedenastkę na bramkę zamienił Kurdzieko.

Kilka chwil później, po sporym zamieszaniu w polu karnym prowadzenie podwyższył Kaczmarek. Do przerwy ogromna przewaga Canarinhos i wynik 2:0

Druga połowa wyglądała niemal identycznie jak pierwsza, przewaga piłkarzy grających w żółtych strojach widoczna była przez cały czas co zaowocowało zdobyciem jeszcze czterech bramek. Końcowy wynik to 6:0, a bramki zdobywali Pawiński, Baranowski, Kaczmarek i Bałuta. Huragan zaprezentował się słabo, oprócz kilku niecelnych strzałów nie był w stanie zagrozić bezrobotnemu dziś bramkarzowi Canarinhos. Podopieczni Arkadiusza Kaliszana po raz kolejny w dobrym stylu odprawili rywala z kwitkiem, czym pokazują swoją dobrą formę przed wznowieniem rozgrywek stając się czarnym koniem w walce o awans do wyższej ligi.