Ilość widzów: 9

Data: niedziela, 12 listopad 2017 14:00

Lokalizacja: Plewiska

W 12 kolejce poznańskiej III grupy B-klasy Orły Plewiska podejmowały Okonia Sapowice.

Okoń prowadził 1-0 po bramce Dawida Cichego w początkowych minutach drugiej połowy. Ja na meczu byłem ostatnie pół godziny i mecz wtedy był wyrównany i widać było, że Orły dążą do remisu. Okoń co jakiś czas próbował kontr, ale kończyły się albo na spalonym, albo niecelnymi strzałami. W 78 minucie po faulu w polu karnym sędzia podkytkował rzut karny dla gospodarzy. Bramkarz z Sapowic jedenastkę obronił, ale przy dobitce Kamila Perza był juz bez szans.

Orły miały jeszcze dwie dobre okazje do zdobycia bramki, ale piłka trochę przechodziła obok słupka. Sędzia doliczył do meczu cztery minuty, ale mecz skończył po niecałych trzech po faulu pod polem karnym Okonia, który wzbudził trochę kontrowersji. Mecz zakończył się więc remisem 1-1 i obie ekipy zostały w drugiej części tabeli. Z ciekawostek zaobserwowanych, trener Orłów pełnił także w tym meczu rolę medyka i przy jednej okazji pomógł zawodnikowi gości, oczywiście niezawodnym na tym poziomie rozgrywkowym zamrażaczem.