NKS Niepruszewo - NAP Nowy Tomyśl

Grupa: Poznań III

Data: sobota, 04 listopad 2017 14:00

Lokalizacja: Niepruszewo

NKS Niepruszewo w ostatnim ligowym meczu na własnym boisku podejmował zespół NAP Nowy Tomyśl.

Faworytem meczu byli gospodarze i nie zawiedli. Już do przerwy prowadzili 2-0 po golach Bartosza Koniecznego i Piotra Palacza. W drugiej połowie na 3-0 podwyższył Jakub Błaszczak. Parę minut po tej bramce gola kontaktowego zdobyli goście po trafieniu Marcina Marchewski. NKS szybko odpowiedział drugim golem Piotra Palacza i stało się jasne, że nic gospodarzom w tym meczu nie grozi. W końcówce oba zespoły zdobyły jeszcze po bramce. Dawid Dziamski trafił dla NAP w 85 minucie, a minutę później wynik meczu na 5-2 ustalił Michał Kubala.

NKS po tej wygranej i porażce LZS-u Wronczyn w Granowie wysunał się na czoło tabeli. W następnej kolejce, ostatniej w tej rundzie NKS jedzie na wyjazd do Wronczyna, czyli czeka nas absolutny mecz na szczycie tabeli.