Grupa: Poznań Wschód

Ilość widzów: ok. 100

Data: sobota, 04 listopad 2017 12:00

Lokalizacja: Trzemeszno

W meczu na szczycie 12 kolejki grupy wschodniej poznańskiej okręgówki Zjednoczeni Trzemeszno podejmowali Drużynę Wiary Lecha.

Mecz rozegrano w samo południe, gdyż prośbę o taką godzinę złożył zespół gości, aby zawodnicy DWL byli w stanie dojechać jeszcze wieczorem na mecz wyjazdowy Lecha Poznań do Zabrza. Mecz od samego początku prowadzony był pod dyktando gospodarzy. Bramkę zdobyli jednak dopiero w 40 minucie, gdy rzut wolny dobrze wykonał Adam Niedzielski. W drugiej połowie goście z DWL zaatkowali zdecydowanie śmielej. Świetną okazję miał występujący po raz setny w barwach DWL Patryk Olaszczyk, ale strzał przeszedł nad bramką. Kwadrans przed końcem to jednak gospodarze zdobyli drugą bramkę. Ponownie do bramki Michała Pecolda trafił Adam Niedzielski. Goście mieli jeszcze swoje okazje, ale wynik się już nie zmienił i Zjednoczeni wygrali 2-0 umacniając  sie na pozycji lidera.