Wielkopolska Komorniki gotowa do startu sezonu.

Wielkopolska Komorniki gotowa do startu sezonu.

W niedzielne popołudnie wybrałem się do Komornik aby obejrzeć sparing pomiędzy miejscową Wielkopolską a Spójnią Strykowo.

Obie ekipy są już w fazie końcowej przygotowań do startu w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej. Na pewno nie wynik był w tym spotkaniu sprawą pierwszorzędną chociaż na pewno więcej powodów do radości mieli gospodarze, którzy wygrali spotkanie sparingowe 5:4.

Przed meczem wymieniłem kilka opinii ze sztabem szkoleniowym Wielkopolski Komorniki na temat wzmocnień i osłabień przed nadchodzącym sezonem. Ale zacznijmy od początku, najważniejsza zmiana zaszła na stanowisku trenera, Dariusza Janickiego zastąpił Damian Łukasik, którego raczej przedstawiać nie muszę. Odeszło kilku zawodników, przybyło też kilku nowych (jeszcze za wcześnie aby mówić o personaliach tych graczy), wrócą także rekonwalescenci po urazach . W każdym razie Wielkopolska Komorniki postawi w sezonie 2017/2018 na młodość (prawdopodobnie jedna z najmłodszych kadr w lidze), będzie to zespół oparty w 90% na własnych wychowankach za co należą się na pewno słowa uznania. Cel w nadchodzącym roku to środek tabeli i zbieranie jak największego doświadczenia co dla tych młodych chłopaków będzie bardzo istotne. Na pewno ma się od kogo uczyć ta młodzież w Komornikach, ale jak będzie to zweryfikuje jak zawsze boisko.

DSCN5311
DSCN5311
DSCN5318
DSCN5318
DSCN5324
DSCN5324
DSCN5329
DSCN5329
DSCN5331
DSCN5331
DSCN5337
DSCN5337
DSCN5340
DSCN5340

O autorze

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com