NKS Niepruszewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

NKS Niepruszewo - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Sparing

Data: piątek, 11 sierpień 2017

Lokalizacja: Niepruszewo

W piątkowe popołudnie drużyna NKS Niepruszewo podejmowała zespół Naszej Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski w ramach przygotowań do startujących już niebawem rozgrywek A-klasy.

Mecz miał charakter czysto sparingowy, ale zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w nim gospodarze wygrywając ostatecznie 5:1, chociaż wynik powinien być okazalszy. 

Przed startem sezonu 2017/2018 w ekipie miejscowego NKS-u doszło do roszady na ławce trenerskiej, oraz do kilku zmian kadrowych w składzie. Szczególnie istotnym ogniwem może być nowy skrzydłowy, który dołączył przed sezonem. Potrafił odpalić niczym rakieta i w pierwszej połowie siał postrach w szeregach obronnych gości. Generalnie na słowa uznania zasługuje cały zespól bo każdy zawodnik dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa. Widać już efekty pracy nowego szkoleniowca w Niepruszewie, czyli Pawła Słomy bo gra jego ekipy wygląda całkiem ciekawie, chociaż nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.

Rozmawiając z włodarzami klubu dowiedziałem się, że cele w tym sezonie są bardzo ambitne, może nie od razu europejskie puchary ale na pewno coś więcej niż walka o utrzymanie. Z tak szerokim składem i dobrze przygotowanymi fizycznie graczami wydaje się to być jak najbardziej realne. W każdym razie NKS Niepruszewo będzie ekipą, która jeszcze namiesza w swojej grupie.

O autorze

Skomentuj

 

baner orlico

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com