JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 591

Grupa: Poznań II

Ilość widzów: 25

Data: niedziela, 04 czerwiec 2017 10:00

Lokalizacja: Poznań - Cytadela

W niedzielny poranek piłkarze KS Uchorowa udali się na mecz 24 kolejki grupy II B-klasy z okręg do Poznania, gdzie na sztucznej murawie zagrali z Odlewem Poznań.

Mimo wczesnej pory (mecz rozpoczął się już o godzinie 10:00) na trybunach zasiadła spora grupa kibiców z Uchorowa. Było to dość znaczące, gdyż fanów Odlewu pojawiło się tylko kilku i to już po rozpoczęciu spotkania, wiec kibice niebiesko-białych stanowili praktycznie całą widownię na tym meczu.

Przed rozpoczęciem meczu doszło do małych napięć między ekipą z Uchorowa a sędziami, którzy nakazali bramkarzowi gości nałożyć żółtą koszulkę, gdyż bluza była w kolorze szarym tak jak stroje gospodarzy.

Samo spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków na bramkę Odlewu, jednak gospodarze nie pozostawali dłużni i walczyli o każdą piłkę. Mimo to nie padł żaden gol. Zawodnicy schodzilina przerwę z zerowymi bilansami bramkowymi, ale nie kartkowymi. Pierwsza połowa upłynęła bowiem w napiętej atmosferze. Dochodziło do spięć, ale nie między zawodnikami obu drużyn, a między piłkarzami KS-u a sędzią głównym, który dwukrotnie ukarał ich żółtymi kartkami. Pretensje do arbitra były jednak co chwilę.

W drugiej połowie Uchorowo zagrało już trochę spokojniej co przełożyło się na bramki. Już w 52 minucie Norbert Wierzbicki, który wszedł w przerwie zdobył pierwszego gola, a po 10 minutach ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu na 0-2. Odlew,mimo zwycięstwa w rundzie jesiennej na boisku w Uchorowie, tym razem zrezygnował z podjęcia poważniejszej walki. W 76 minucie Mariusz Klich przypieczętował dobrą drugą połowę dla gości i ustalił wynik meczu na 0-3.

KS Uchorowo po kolejnym zwycięskim meczu znajdują się na najniższym stopniu podium z 39 punktami.Jest spora szansa, ze utrzymają to miejsce do końca, ale w ostatnich dwóch kolejkach muszą być czujni, bo grupa pościgowa tylko czyha na jakieś potknięcie.