Przeglądarka ligowa - 3 i 4 liga - 03-04.11.2018

Przeglądarka ligowa - 3 i 4 liga - 03-04.11.2018

Zapraszamy na przegląd weekendu w 3 i 4 lidze.

 

III liga - gr. II

3w

Status quo na czele tabeli. Liderująca Radunia Stężyca grała u siebie z Sokołem Kleczew i bez większego problemu wygrała 3:0 i pozostała na samym szczycie. Cały czas punkt za Radunią jest KKS Kalisz, który spokojnie wygrał 4:0 w Kołobrzegu z Kotwicą. Kolejne dwie bramki dorzucił do swojego dorobku, walczący o tytuł najlepszego strzelca ligi, Hubert Antkowiak. Na podium pozostał także Mieszko Gniezno. Do przerwy w Koszalinie z Bałtykiem było bez bramek, ale druga połowa to popis zespołu z Gniezna, który cztery razy wpakował piłkę do bramki gospodarzy.

Za podium krok nadal jest Lech II Poznań, który też nie miał problemów z wygraniem wyjazdowym i pokonał 5:0 Wdę Świecie. I to by było na tyle z wielkpolskich wygranych w tej kolejce. Po dobrej ligowej serii przyszła porażka 0:2 w Szczecinie ze Świtem Skolwin. Przegrał także Górnik Konin, który był raczej faworytem w meczu domowm z Pogonią II Szczecin, ale goście ze Szczecina wygrali 2:1. U siebie grała też Jarota Jarocin, i chciała odbić sie po ostatnich wynikach podejmując u siebie Chemika Bydgoszcz. Padł jednak tylko remis 1:1, który uratował w ostatnim kwadransie Mateusz Molewski.

Świt Skolwin - Polonia Środa Wielkopolska - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/2254-swit-skolwin-polonia-sroda-wielkopolska

3

IV liga

4w

Lubuszanin Trzcianka u siebie jest nie do ruszenia, na wyjeździe za to dość regularnie tracu punkty. Tym razem zremisowali 0:0 w Międzychodzie z Wartą. Wykorzystała to Unia Swarzędz, która wygrała u siebie 2:0 z Ostrovią i ma tylko dwa puntky straty do lidera. Punkty na własnych boiskach straciły dwa kolejne zespoły w tabeli. Nielba Wągrowiec grała u siebie z Krobianką Krobia, która do tej pory na wyjeździe zdobyła tylko jeden punkt. Tym razem jednak goście z Krobii zdobyli trzy bo niespodziewanie po bramce Aleksandra Woźniaka wygrali 1:0. Blisko porażki była także Centra Ostrów Wlkp. Uratował ich jednak strzelec wyborowy, czyli Jakub Michalski, który w doliczonym czasie gry dał remis 2:2 z LKS Gołuchów. 

Wysoko przegrała Pogoń Nowe Skalmierzyce. W Trzemesznie została pokonana przez miejscowych Zjednoczonych aż 3:0, chociaż jeszcze do 90 minuty było tylko 1:0. Też 3:0 wygrała Tarnovia, która pokonała w Pniewach Sokoła. Tarnovia gra ostatnio dobrze i wydostała się chyba na dobre z dolnych rejonów tabeli. Na trzy punkty liczyły w tej kolejce Victoria Września i Obra Kościan, ale w meczu między tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Przechodząc na dół tabeli szansę na punkty u siebie miała Olimpia Koło, ale przegrała po rzucie karnym 0:1 z Polonią Leszno. Olimpia ma nadal siedem punktów straty do Kotwicy Kórnik, która przegrała 0:2 w Kępnie z Polonią. Punkt za to zdobył KS Opatówek remisując 1:1 z Orkanem Śmiłowo.

Victoria Września - Obra Kościan - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/2253-victoria-wrzesnia-obra-koscian

4

źródło tabel: www.90minut.pl

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com