Przeglądarka ligowa - 3 i 4 liga - 13-14.10.2018

Przeglądarka ligowa - 3 i 4 liga - 13-14.10.2018

Zapraszamy na podsumowanie weekendu w 3 i 4 lidze.

 

III liga - grupa II

3w

Dużo radości swoim kibicom dały Mieszko Gniezno i KKS Kalisz. Mieszko wygrał u siebie 5:2 z Kotwicą Kołobrzeg, a KKS 6:3 z Wierzycą Pelplin. Obie ekipy potwierdziły więc bardzo dobrą formę. Tak samo dobrą formę trzyma także Sokół Kleczew, który po bramce Jakuba Antosika wygrał 1:0 ze Świtem Skolwin. Sokół wskoczył na drugie miesjce w tabeli co jest na pewno sporym zaskoczeniem. Swoją pozycję odbudowuje też Polonia Środa Wielkopolska, dla której wygrana 2:0 z Chemikiem Bydgoszcz była czwartą kolejną w lidze. Wysoko przegrała za to Jarocin, która nie miała szans w Gdyni z Bałtykiem i przegrała 0:4.

Mecz Lecha II z Górnikiem Konin został przełożony, a liderem pozostała Radunia Stężyca, któa wygrała 5:2 w Koszalinie z Bałtykiem, chociaż jeszcze do 60 minuty przegrywała 0:2.

Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/2189-mieszko-gniezno-kotwica-kolobrzeg

Polonia Środa Wlkp. - Chemik Bydgoszcz - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/2190-polonia-sroda-wielkopolska-chemik-bydgoszcz

3

IV liga

4w

Liderem po 13 kolejce pozostał Lubuszanin Trzcianka, który pewnie wygrał 3:0 w Nowych Skalmierzycach. Kolejną (już 13) bramkę dorzucił do swojego dorobku Orlande Kpassa. Zmiana za to za plecami lidera, gdyż swój mecz w Kępnie przegrała Unia Swarzędz. Po bramce Piotra Cierlaka Polonia wygrała 1:0. Wykorzystała to Centra Ostrów Wlkp., która wygrała z Kotwicą Kórnik 4:1.

Z szeroko pojętej czołówki tabeli punkty straciły Nielba Wągrowiec po remisie 2:2 w Opatówku (do przerwy Nielba prowadziła 2:0) i Obra Kościan, która przegrała u siebie 1:2 z LKS Gołuchów. Wygraną na wyjeździe zaliczył Sokół Pniewy, który 2:1 wygrał w Krobii z Krobianką. Decydującą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Krzysztof Kmieć. Bardzo wysoko u siebie wygrał Orkan Śmiłowo, który podejmował ostatnią w tabeli Olimpię Koło 5:1.

W meczu dwóch drużyn, które chciały uciec od dolnych stref Ostrovia wygrała 4:2 ze Zjednoczonymi Trzemeszno. Punktami podzieliły się za to Polonia Leszno z Victorią Września i Tarnovia z Wartą Międzychód. W obu tych meczach padły remisy 1:1.

Polonia Leszno - Victoria Września - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/2184-polonia-leszno-victoria-wrzesnia

Obra Kościan - LKS Gołuchów - http://peryferiafutbolu.pl/relacje-galerie-meczowe/item/2188-obra-koscian-lks-goluchow

4

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com