Karol Grajewski

Od zawsze związany z Wronkami i okolicami. Współpracował z największymi redakcjami powiatu szamotulskiego. Obecnie redaktor naczelny portali mojeWronki.pl oraz mójOstroróg.pl. Z pasji strażak-ochotnik, z zawodu dziennikarz, z wykształcenia informatyk

Swą przygodę Orły Pniewy z Okręgowym Pucharem Polski zakończyły równie szybko jak ją rozpoczęły.

czwartek, 31 sierpień 2017 07:38

Czarni Wróblewo - Sokół Rakoniewice

Czarni Wróblewo w drugiej kolejce grupy zachodniej pokonali Sokoła Rakoniewice 2-0.

czwartek, 15 czerwiec 2017 13:18

Błękitni Wronki - Spójnia Strykowo

Błękitni Wronki przegrali na zakończenie sezonu ze Spójnią Strykowo 0-1.

niedziela, 16 kwiecień 2017 20:48

Pogoń Lwówek - Czarni Wróblewo

W meczu 17 kolejki Klasy Okręgowej w grupie zachodniej Pogoń Lwówek grała z Czarnymi Wróblewo.

czwartek, 06 kwiecień 2017 16:40

Błękitni Wronki - Lech II Poznań

Ponad 200 kibiców oglądało piłkarski pojedynek między Błękitnymi Wronki a rezerwami Lecha Poznań. Spotkanie, którego stawką był awans do półfinału Okręgowego Pucharu Polski, zakończył się zdecydowanym zwycięstwem piłkarzy Kolejorza.

czwartek, 29 wrzesień 2016 14:35

Błękitni Wronki - Czarni Wróblewo

W rozegranym w środę spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski Błękitni Wronki pokonali w derbach Czarnych Wróblewo 2-1. Kolejnym rywalem wronczan w OPP będzie Sparta Szamotuły.

środa, 21 wrzesień 2016 16:33

Sparta Szamotuły - Błękitni Wronki

Błękitni Wronki zdołali wyszarpać trzy punkty w Szamotułach. Wronczanie zwycięską bramkę strzelili po rzucie karnym w doliczonym czasie gry. Sparta kończyła mecz w dziewiątkę.

poniedziałek, 09 maj 2016 11:37

Błękitni Wronki pokonali w Popowie Czarnych Wróblewo. Co prawda wronczanie zainkasowali komplet punktów, jednak to goście pozostawili po sobie lepsze wrażenie.

czwartek, 05 maj 2016 07:27

Warta Wartosław - Rokita Rokietnica

Warta Wartosław nie dała szans drużynie Rokicie Rokietnica. Po trzech bramkach, ze stałych fragmentów gry, mogli dopisać sobie kolejne trzy punkty w ligowej tabeli.

niedziela, 01 maj 2016 21:08

Czarni Wróblewo - Pogoń Lwówek

Czarni Wróblewo zremisowali z wiceliderem klasy okręgowej – Pogonią Lwówek. Wróblewianie zagrali bardzo dobre pierwsze 45 minut, gdyby wykorzystali wszystkie swoje okazje, pisalibyśmy wówczas o pogromie.

środa, 20 kwiecień 2016 14:32

Czarni Wróblewo - Kłos Gałowo

Czarni Wróblewo śrubują serię meczów bez porażki, którą zaczęli jeszcze w zeszłym roku. Po bezbramkowym remisie z szamotulską Spartą, wróblewianie powrócili na zwycięski szlak. Tym razem "ofiarą" Czarnych padła drużyna Kłosa Gałowo. Czarni Wróblewo rozgromili Kłos Gałowo. Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte na przestrzeni kilkunastu minut pierwszej połowy, kiedy to gospodarze zdołali pokonać bramkarza rywali czterokrotnie.

czwartek, 14 kwiecień 2016 19:38

Nałęcz Ostroróg - Orzeł Słopanowo

W korespondencyjnym pojedynku, sąsiadujących ze sobą w tabeli w grupie drugiej poznańskiej A-Klasy, zawodnicy Orła Słopanowo pokonali w meczu wyjazdowym Nałęcz Ostroróg 2:1.

czwartek, 14 kwiecień 2016 19:34

Błękitni Wronki - Korona Bukowiec

Mający jeszcze nadzieję na awans do IV ligi, Błękitni Wronki podejmowali w niedzielę przedostatnią w tabeli Koronę Bukowiec. Różnica w klasach obu zespołów była aż nadto widoczna,  a sam mecz zakończył się pogromem.

niedziela, 27 marzec 2016 07:37

Czarni Wróblewo - Sokół Duszniki

Stadion imienia Wiesława Chojana we Wróblewie był świadkiem ciekawego meczu, w którym padło aż siedem bramek. Zawodnicy Czarnych Wróblewo zostali nagrodzeni za determinację i wolę walki. Trzykrotnie przegrywali w spotkaniu przeciwko Sokołowi Duszniki, ale to oni zadali ostatni cios, po którym goście się już nie podnieśli. Zapraszamy na relację!