Szczegółowy plan spotkań organizacyjnych WZPN z przedstawicielami klubów

Szczegółowy plan spotkań organizacyjnych WZPN z przedstawicielami klubów

Ważny komunikat od WZPN w sprawie spotkań organizacyjnych przed rundą wiosenną.

Już w najbliższy piątek o godzinie 17:00 w nowej siedzibie Wielkopolskiego ZPN przy Warmińskiej 1 w Poznaniu odbędzie się pierwsze spotkanie z przedstawicielami klubów przed rundą wiosenną. Znany jest już pełny harmonogram i planowany porządek wszystkich spotkań.

 

Inicjatywa Wielkopolskiego ZPN ma na celu wyjaśnienie wszelkich wątpliwości pojawiających się w związku z rozgrywkami oraz zmianami w aspektach istotnych dla funkcjonowania klubów. Jako pierwsze odbędzie się spotkanie dla klubów strefy poznańskiej. Przedstawiciele Związku spotkają się z nimi w piątek, 3 marca o godzinie 17:00. Kolejne spotkania w okręgach odbędą się według następującego terminarza:

- okręg leszczyński - 7 marca (wtorek) o godzinie 17:00 w obiekcie sportowym Leszno-Zaborowo przy ulicy Górowskiej;

- okręg pilski - 9 marca (czwartek) o godzinie 16:45 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Czarnkowie przy Placu Wolności 6;

- okręg kaliski - 14 marca (wtorek) o godzinie 17:00 w Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Krotoszyńskiej 171;

- okręg koniński - 16 marca (czwartek) o godzinie 17:00 w Pensjonacie "Licheń" w Licheniu Starym przy ulicy Toruńskiej 4b.

Każde ze spotkań przebiegać będzie zgodnie z identycznych harmonogramem. Najważniejsze kwestie z zakresu swojego działania przedstawią członkowie Komisji ds. Licencji Klubowych, Wydziału Bezpieczeństwa, Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego, Wydziału Gier i Ewidencji, Kolegium Sędziów oraz Rzecznik Prawa Związkowego. Swoją obecność zapowiedzieli również członkowie Zarządu Wielkopolskiego ZPN. Po każdym z panelów klubowi działacze będą mieli możliwość zadania pytań i rozmów indywidualnych, ponadto na spotkaniu będzie można przekazać wypełnione oświadczenia z aktualnymi danymi kontaktowymi, niezbędne do założenia skrzynek mailowych w domenie związkowej. Jeszcze raz zachęcamy do skorzystania z zaproszenia Wielkopolskiego ZPN i uczestnictwa w spotkaniach.

Planowana agenda spotkań

I. Procedura licencyjna - schemat weryfikacji wniosków, omówienie poszczególnych zbiorów kryteriów (prawne, sportowe, infrastrukturalne oraz personalne i finansowe) oraz sposób postępowania przy zgłaszaniu późniejszych zmian.

II. Nieprawidłowe zabezpieczenie meczu piłki nożnej w najniższych klasach rozgrywkowych i tego konsekwencje na podstawie obserwacji delegatów meczowych.

III. Zmiany w systemie kursów i przedłużaniu licencji trenerskich, organizacja turniejów reprezentacji okręgowych, klubowych finałów wojewódzkich w kategoriach młodzieżowych, selekcja reprezentacji Wielkopolski do rozgrywek Regions' Cup.

IV. Aktualności z zakresu obsługi systemu Extranet.

V. Analiza zmian w przepisach piłkarskich.

VI. Prawo o stowarzyszeniach i inne aspekty prawne funkcjonowania klubów.

VII. Sprawy organizacyjne i wolne głosy. *

* - www.wzpn.poznan.pl

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

baner orlico

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com