Wielkopolskie okienko transferowe #7

Wielkopolskie okienko transferowe #7

Kolejne dni przyniosły kolejne newsy transferowe.

Kadrę zamknęła Polonia Środa Wielkopolska. Do zespołu dołączyli dwaj młodzi bramkarze, którzy ubiegły sezon spędzili na wypożyczeniach. Mateusz Janczar wrócił z Kotwicy Kórnik, a Miłosz Garstkiewicz z Phytopharmu Klęka. Do kadry włączono też dwóch młodych zawodników z zespołu Warty Poznań występującego w CLJ. Tymi zawodnikami są Tomasz Ceglewski i Jacek Chraplak.

Dużo dzieje się też na parę dni przed startem IV ligi. Nowym zawodnikiem Lubuszanina Trzcianka został 22-letni Michał Pakuła. Ofensywny zawodnik trafił do Trzcianki ze Stilonu Gorzów Wielkopolski. Nowy gracz zameldował się też w Unii Swarzędz. W Unii będzie grał 19-letni obrońca Aleksander Pawlak, który jest wychowankiem Piasta Kobylnica. W odwrotnym kierunku powędrowali za to Tomek Węcławek i Dominik Nowacki. Obronę Piasta wzmocni też podstawowy obrońca TPS-u Winogrady - Łukasz Leda. Sporego wzmconienia ataku dokonała Warta Międzychód. Do Międzychodu przyszedł król strzelców III gr. B-klasy, czyli Patryk Strugarek z Korony Bukowiec. Po sparingach widać, że Strugarek także i na poziomie IV ligi powinien strzelać sporo bramek. Sporo ruchów w Polonii Kępno. Do Kępna przyszli 19-letni napastnik Szymon Pawlak z Wiwy Goszcz, dwóch zawodników z Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów, czyli Rafał Padiasek i Mikołaj Kubacha (obaj to obrońcy) oraz Giorgi Otarashvili. 22-letni zawodnik z Gruzji może grać jako napastnik lub lewoskrzydłowy.

Transfery zaczyna też pokazywać Huragan Pobiedziska, który chce walczyć o IV ligę. Huragan zasilili obrońca Mikołaj Nowak z Unii Swarzędz, doświadczony pomocnik z Avii Kamionki - Mikołaj Ratajczak i Adam Niedzielski, czyli 23-letni pomocnik ze Zjednoczonych Trzemeszno. Kolejnych graczy prezentuje także MKS Przemysław Poznań. Ostatni dwaj to Patryk Krawczyk z Obry Kościan oraz Kacper Koralewski, który został przeniesiony z zespołu juniorów starszych, gdzie z 13 bramkami został królem strzelców.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com