Wielkopolskie okienko transferowe #6

Wielkopolskie okienko transferowe #6

Kolejne dni przyniosły nam kolejne transfery.

 

Tydzień przed startem III ligi trzech wzmocnień dokonał Górnik Konin. Mowa tutaj o Klaudiuszu Kurku, Bartoszu Zakrzewskim oraz Dominiku Domagalskim. Kurek to bramkarz, który jest wychowankiem Wisły Płock, a ostatni sezon spędził w IV ligowym Mazurze Gostynin. Zakrzewski to 20-letni wychowanek Polonii Warszawa. Występuje na pozycji środkowego obrońcy, a w ostatnim sezonie grał w Olimpii Zambrów oraz Bałtyku Gdynia. Domagalski to 21 letni boczny obrońca lub pomocnik. Formalnie był zawodnikiem KKS Kalisz, ale ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w KS Opatówek.

Wzmacnia się także Sokół Kleczew. Do zespołu dołączyli 20-letni Jakub Banach (środkowy obrońca) wypożyczony z II-ligowej Elany Toruń, 19-letni Konrad Kobylarek (boczny pomocnik) wychowanek SKP Słupca, 23-letni Dawid Kołodziejczak (bramkarz) z Górnika Konin, a do klubu po dwóch latach wraca też boczny obrońca Wiktor Patrzykąt. Do Jaroty Jarocin za to trafił 20-letni środkowy pomocnik Marcin Maćkowiak. Maćkowiak to wychowanek Lecha Poznań, z którym zdobył tytuły mistrzowskie z Centralnej Lidze Juniorów oraz 7 razy wystąpił w ubiegłym sezonie w drużynie rezerw Kolejorza.

Do Lubuszanina Trzcianka dołączył 20-letni boczny obrońca Piotr Przgocki, który przyszedł z rezerw Miedzi Legnica. Kolejny transfer zrobił Noteć Czarnków. Konrad Lipiński 23-letni obrońca lub pomocnik przyszedł z Noteci Rosko

Zbroi się przed swoim inauguracyjnym sezonem w klasie okręgowej Meblorz Swarzędz. Do zespołu dołączył 20-letni Mikołaj Kistowski, poprzednio występujący w swarzędzkiej Unii! Kistowski może grać zarówno jako środkowy obrońca, jak i defensywny pomocnik. Do zespołu dołączył z Unii Swarzedz także Kamil Czaplicki, 22-letni boczny obrońca, wychowanek Warty Poznań.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com