Przed nami IV edycja PNL Cup

Przed nami IV edycja PNL Cup

W najbliższy weekend odbędzie się czwarta edycja turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup.

Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w dwóch miejscowościach. Czterdzieści drużyn zostało podzielonych na osiem grup, z których do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny. W turnieju bierze udział aż 6 ekip z Wielkopolski. 

Relacje na żywo z występu naszych drużyn będzie można śledzić na naszym facebooku - https://www.facebook.com/peryferiafutbolu/ i na twitterze - https://twitter.com/dudu_peryferia

GRUPA A: Orkan Konarzewo, GROM Gromadzyń – Wielowieś, Błękitni Legsad Kościelec, Orlik Okmiany, rezerwy Kaczawa Bieniowice

GRUPA B: Mewa Kunice, KKS Jurand Koziegłowy, WTS Relaks Szklary Dolne, Sparta Przedmoście, KS Brzeg Dolny

GRUPA C: KS Legnickie Pole, Nałęcz Ostroróg, LZS Nowa Wieś Lubińska, Kolejarz Miłkowice, rezerwy Wilkowianka Wilków

GRUPA D: UKS Przemków, WKS Owieczki, Albatros Jaśkowice, Zagłębie Lubin Oldboy, Victoria Niemstów

GRUPA E: LZS Nowy Kościół, Dragon Jaczów, Rodło Granowice, KS Kłopotów-Osiek, INTER Krostoszowice

GRUPA F: LKS Granit Roztoka, Klub Sportowy Stal Chocianów, Sokół Niechlów, rezerwy KS Platan Siedlce, LZS Otorowo

GRUPA G: Rodzina Ronnie Garcia, VSB Zryw Kłębanowice, Fortuna Obora, Kryształ Chocianowiec, rezerwy ZZPD Górnik Lubin

GRUPA H: ZZPD Górnik Lubin, Kuźnia Jawor, Wilkowianka Wilków, Platan Siedlce, UKS Złoci Złotkowo

HARMONOGRAM GIER:

STADION STALI CHOCIANÓW (GRUPY A, B, E i F)

8:00, LZS Nowy Kościół – Dragon Jaczów

8:00, Rodło Granowice – KS Kłopotów-Osiek

8:35, Granit Roztoka – Stal Chocianów

8:35, Sokół Niechlów – Platan II Siedlce

9:10, LZS Nowy Kościół – Inter Krostoszowice

9:10, Dragon Jaczów – Rodło Granowice

9:45, Granit Roztoka – LZS Otorowo

9:45, Stal Chocianów – Sokół Niechlów

10:20, LZS Nowy Kościół – Rodło Granowice

10:20, KS Kłopotów-Osiek – Inter Krostoszowice

10:55, Granit Roztoka – Sokół Niechlów

10:55, Platan II Siedlce – LZS Otorowo

11:30, LZS Nowy Kościół – KS Kłopotów-Osiek

11:30, Dragon Jaczów – Inter Krostoszowice

12:05, Granit Roztoka – Platan II Siedlce

12:05, Stal Chocianów – LZS Otorowo

12:40, Dragon Jaczów – KS Kłopotów-Osiek

12:40, Rodło Granowice – Inter Krostoszowice

13:15, Stal Chocianów – Platan II Siedlce

13:15, Sokół Niechlów – LZS Otorowo

13:50, Orkan Konarzewo – Grom Gromadzyń-Wielowieś

13:50, Błękitni Kościelec – Orlik Okmiany

14:25, Mewa Kunice – KKS Jurand Koziegłowy

14:25, Relaks Szklary Dolne – Sparta Przedmoście

15:00, Orkan Konarzewo – Kaczawa II Bieniowice

15:00, Grom Gromadzyń-Wielowieś – Błękitni Kościelec

15:35, Mewa Kunice – KS Brzeg Dolny

15:35, KKS Jurand Koziegłowy – Relaks Szklary Dolne

16:10, Orkan Konarzewo – Błękitni Kościelec

16:10, Orlik Okmiany – Kaczawa II Bieniowice

16:45, Mewa Kunice – Relaks Szklary Dolne

16:45, Sparta Przedmoście – KS Brzego Dolny

17:20, Orkan Konarzewo – Orlik Okmiany

17:20, Grom Gromadzyń-Wielowieś – Kaczawa II Bieniowice

17:55, Mewa Kunice – Sparta Przedmoście

17:55, KKS Jurand Koziegłowy – KS Brzeg Dolny

18:30, Grom Gromadzyń-Wielowieś – Orlik Okmiany

18:30, Błękitni Kościelec – Kaczawa II Bieniowice

19:05, KKS Jurand Koziegłowy – Sparta Przedmoście

19:05, Relaks Szklary Dolne – KS Brzeg Dolny

STADION RCS W LUBINIE:

8:00, KS Legnickie Pole – Nałęcz Ostroróg

8:00, LZS Nowa Wieś Lubińska – Kolejarz Miłkowice

8:35, UKS Przemków – WKS Owieczki

8:35, Albatros Jaśkowice – Zagłębie Lubin Oldboy

9:10, KS Legnickie Pole – Wilkowianka II Wilków

9:10, Nałęcz Ostroróg – LZS Nowa Wieś Lubińska

9:45, UKS Przemków – Victoria Niemstów

9:45, WKS Owieczki – Albatros Jaśkowice

10:20, KS Legnickie Pole – LZS Nowa Wieś Lubińska

10:20, Kolejarz Miłkowice – Wilkowianka II Wilków

10:55, UKS Przemków – Albatros Jaśkowice

10:55, Zagłębie Lubin Oldboy – Victoria Niemstów

11:30, KS Legnickie Pole – Kolejarz Miłkowice

11:30, Nałęcz Ostroróg – Wilkowianka II Wilków

12:05, UKS Przemków – Zagłębie Lubin Oldboy

12:05, WKS Owieczki – Victoria Niemstów

12:40, Nałęcz Ostroróg – Kolejarz Miłkowice

12:40, LZS Nowa Wieś Lubińska – Wilkowianka II Wilków

13:15, WKS Owieczki – Zagłębie Lubin Oldboy

13:15, Albatros Jaśkowice – Victoria Niemstów

STADION ZZPD GÓRNIKA LUBIN

8:00, Rodzina Ronnie Garcia – Zryw Kłębanowice

8:00, Fortuna Obora – Kryształ Chocianowiec

8:35, ZZPD Górnik Lubin – Kuźnia Jawor

8:35, Wilkowianka Wilków – Platan Siedlce

9:10, Rodzina Ronnie Garcia – ZZPD Górnik II Lubin

9:10, Zryw Kłębanowice – Fortuna Obora

9:45, ZZPD Górnik Lubin – Złoci Złotkowo

9:45, Kuźnia Jawor – Wilkowianka Wilków

10:20, Rodzina Ronnie Garcia – Fortuna Obora

10:20, Kryształ Chocianowiec – ZZPD Górnik II Lubin

10:55, ZZPD Górnik Lubin – Wilkowianka Wilków

10:55, Platan Siedlce – Złoci Złotkowo

11:30, Rodzina Ronnie Garcia – Kryształ Chocianowiec

11:30, Zryw Kłębanowice – ZZPD Górnik II Lubin

12:05, ZZPD Górnik Lubin – Platan Siedlce

12:05, Kuźnia Jawor – Złoci Złotkowo

12:40, Zryw Kłębanowice – Kryształ Chocianowiec

12:40, Fortuna Obora – ZZPD Górnik Lubin

13:15, Kuźnia Jawor – Platan Siedlce

13:15, Wilkowianka Wilków – Złoci Złotkowo

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com