Klasyfikacja ligowych strzelców na koniec sezonu 2018/2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na koniec sezonu 2018/2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

30 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

19 - Adam Nagórski (Świt Skolwin)

15 - Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

12 - Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wlkp.), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz), Radosław Stępień (Radunia Stężyca)

11 - Adam Konieczny (Mieszko Gniezno)

IV liga

30 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

29 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

26 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

25 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

24 - Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec)

21 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)

18 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

17 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

15 - Tomasz Neumann (Unia Swarzędz), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Filip Latusek (Polonia Kępno)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

27 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

21 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Kamil Lulka (TPS Winogrady), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

20 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

17 - Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)

16 - Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

13 - Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Paweł Kurnik (Leśnik Margonin), Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki), Michał Wawszczak (Iskra Szydłowo), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

30 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

29 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

18 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

14 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

12 - Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Tomasz Degórski (Grom Plewiska)

11 - Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Przemysław Halasz (GKS Dopiewo)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

49 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

24 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

20 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica), Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Adrian Małek (Lider Swarzędz)

19 - Maciej Jakubek (Lider Swarzędz), Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

15 - Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

25 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

21 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

20 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

15 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Maciej Cieślak (Patria Buk), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły),  Mateusz Łowigus (Sokół Duszniki)

12 - Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo), Michał Kubala (NKS Niepruszewo)

A-klasa - grupa I

27 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

17 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

16 - Maciej Adamski (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

13 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo)

12 - Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Tomasz Filusz (Meblorz Swarzędz), Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

11 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Filip Kruczyński (Pelikan Niechanowo), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Jakub Piksa (Błękitni Owińska), Paweł Kadłubowicz (Lechita Kłecko)

A-klasa - grupa II

34 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

32 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

25 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

18 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

16 - Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

15 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

14 - Kacper Banasiak (Przemysław Poznań), Jarosław Jopp (Kłos Gałowo), Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań)

13 - Mariusz Dotka (Przemysław Poznań), Kamil Postół (Suchary Suchy Las), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg)

A-klasa - grupa III

35 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Jakub Solarek (Stella Luboń) 

29 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

22 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Łukasz Lekier (Luboński KS)

20 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko)

16 - Daniel Baran (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica), Remigiusz Spychała (Huragan Michorzewo)

15 - Paweł Nowak (Wicher Strzyżewo), Dawid Jurga (Stella Luboń)

B-klasa - grupa I

31 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

29 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

24 - Norbert Konieczny (UKS Śrem)

21 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

19 - Jakub Strzelec (UKS Śrem)

17 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

14 - Przemysław Rogoziński (Lotnik Poznań), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno), Maciej Trojanowski (Orły Plewiska)

B-klasa - grupa II 

37 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

24 - Paweł Kuster (Warta Sieraków) 

23 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

21 - Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo), Szymon Szacht (LKS Lipa)

19 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

17 - Piotr Kuliński (LZS Otorowo)

16 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki),Sebastian Koniuszy (LKS Baborówko)

B-klasa - grupa III

34 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

28 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

24 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

23 - Marcin Pilc (Grom Zębowo)

22 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl)

20 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

19 - Anatolij Ivchuk (Huragan Łomnica)

18 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com