Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 11.06.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 11.06.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

27 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)\

17 - Adam Nagórski (Świt Skolwin)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

12 - Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wlkp.), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

11 -  Radosław Stępień (Radunia Stężyca)

IV liga

26 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

24 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

21 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

20 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)

19 - Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec)

18 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

15 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Tomasz Neumann (Unia Swarzędz), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Łukasz Walczak (Polonia Kępno)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

22 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

20 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

19 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

18 - Kamil Lulka (TPS Winogrady)

15 - Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)

13 - Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo), Łukasz Zenger (Sparta Oborniki), Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki), Paweł Kurnik (Leśnik Margonin)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

29 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha), Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

18 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

14 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

12 - Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Tomasz Degórski (Grom Plewiska)

11 - Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Przemysław Halasz (GKS Dopiewo)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

47 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

24 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

20 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica), Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

19 - Maciej Jakubek (Lider Swarzędz)

17 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Adrian Małek (Lider Swarzędz)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

25 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

20 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

15 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Maciej Cieślak (Patria Buk), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

13 - Mateusz Łowigus (Sokół Duszniki)

12 - Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo)

A-klasa - grupa I

25 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

16 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

15 - Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

14 - Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

13 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo)

12 - Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Tomasz Filusz (Meblorz Swarzędz)

11 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Filip Kruczyński (Pelikan Niechanowo), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Jakub Piksa (Błękitni Owińska)

A-klasa - grupa II

34 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

32 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

25 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

18 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

15 - Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

14 - Kacper Banasiak (Przemysław Poznań), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Jarosław Jopp (Kłos Gałowo)

13 - Mariusz Dotka (Przemysław Poznań), Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań), Kamil Postół (Suchary Suchy Las)

A-klasa - grupa III

31 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

30 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

29 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

22 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

21 - Łukasz Lekier (Luboński KS)

16 - Daniel Baran (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

15 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Remigiusz Spychała (Huragan Michorzewo)

B-klasa - grupa I

30 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

28 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

24 - Norbert Konieczny (UKS Śrem)

21 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

17 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

14 - Przemysław Rogoziński (Lotnik Poznań), Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno)

13 - Jakub Strzelec (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II 

35 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

23 - Marcin Janicki (LKS Baborówko), Paweł Kuster (Warta Sieraków) 

21 - Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo)

20 - Szymon Szacht (LKS Lipa)

19 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

17 - Piotr Kuliński (LZS Otorowo)

B-klasa - grupa III

34 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

28 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

24 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

22 - Marcin Pilc (Grom Zębowo)

21 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl)

20 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

17 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com