Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 04.06.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 04.06.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

27 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)\

16 - Adam Nagórski (Świt Skolwin)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

12 - Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań)

11 - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wlkp.), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

IV liga

26 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

24 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

23 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

20 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

19 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)

18 - Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

15 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Tomasz Neumann (Unia Swarzędz)

14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

13 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Jędrzej Wiśniewski (Orkan Śmiłowo), Łukasz Walczak (Polonia Kępno), Mateusz Tatera (Orkan Śmiłowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

21 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

20 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

19 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

18 - Kamil Lulka (TPS Winogrady)

17 - Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

15 - Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

13 - Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Karol Jurek (Sparta Złotów), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo), Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki), Filip Janiszewski (Vitcovia Witkowo), Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Mateusz Styczyński (Concordia Murowana Goślina)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

29 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

28 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

18 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

13 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

12 - Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia)

11 - Tomasz Degórski (Grom Plewiska), Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz)

10 - Mateusz Nowak (Pogoń Lwówek), Przemysław Halasz (GKS Dopiewo)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

44 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

24 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

20 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica), Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

19 - Maciej Jakubek (Lider Swarzędz)

17 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Adrian Małek (Lider Swarzędz)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

25 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

20 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

19 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo) 

15 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Maciej Cieślak (Patria Buk)

13 - Maciej Pierzyński (Patria Buk)

12 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo)

A-klasa - grupa I

24 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

16 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

14 - Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

13 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo)

12 - Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz)

11 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Filip Kruczyński (Pelikan Niechanowo), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Jakub Piksa (Błękitni Owińska)

A-klasa - grupa II

34 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

30 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

25 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

16 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

15 - Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

14 - Kacper Banasiak (Przemysław Poznań)

13 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Jarosław Jopp (Kłos Gałowo)

A-klasa - grupa III

30 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

28 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica), Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

22 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

20 - Łukasz Lekier (Luboński KS), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

16 - Daniel Baran (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

15 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko)

B-klasa - grupa I

29 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

27 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

24 - Norbert Konieczny (UKS Śrem)

21 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

17 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

14 - Przemysław Rogoziński (Lotnik Poznań)

13 - Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno), Jakub Strzelec (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II 

35 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

23 - Marcin Janicki (LKS Baborówko), Paweł Kuster (Warta Sieraków) 

21 - Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo)

19 - Szymon Szacht (LKS Lipa), Paweł Stachura (LKS Baborówko)

17 - Piotr Kuliński (LZS Otorowo)

B-klasa - grupa III

33 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

27 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

23 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

21 - Marcin Pilc (Grom Zębowo), Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl)

20 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

19 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

17 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com