Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 28.05.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 28.05.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

26 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Adam Nagórski (Świt Skolwin)

12 - Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

11 - Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wlkp.), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań),  Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin)

IV liga

26 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

23 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

22 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

19 - Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz)

18 - Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec)

17 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

15 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Tomasz Neumann (Unia Swarzędz)

14 - Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

13 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Jędrzej Wiśniewski (Orkan Śmiłowo), Łukasz Walczak (Polonia Kępno), Mateusz Tatera (Orkan Śmiłowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

21 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

20 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

19 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

17 - Kamil Lulka (TPS Winogrady)

15 - Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

14 - Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Karol Jurek (Sparta Złotów), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo), Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

29 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

27 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

15 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

13 - Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

11 - Tomasz Degórski (Grom Plewiska)

10 - Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Łukasz Rogowski (Płomień Przyprostynia), Mateusz Nowak (Pogoń Lwówek), Przemysław Halasz (GKS Dopiewo)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

42 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

24 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

20 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica), Kacper Surdyk (Avia Kamionki)

18 - Maciej Jakubek (Lider Swarzędz)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

15 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Adrian Małek (Lider Swarzędz)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

20 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo), Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

19 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo) 

15 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

13 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Maciej Cieślak (Patria Buk)

12 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo)

A-klasa - grupa I

23 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

16 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

15 - Maciej Adamski (Piast Łubowo)

13 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

11 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Filip Kruczyński (Pelikan Niechanowo), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Jakub Piksa (Błękitni Owińska)

A-klasa - grupa II

34 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

28 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

25 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

15 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

14 - Adnan Zaid (Suchary Suchy Las)

13 - Kacper Banasiak (Przemysław Poznań), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

12 - Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz)

A-klasa - grupa III

28 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

24 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

23 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

20 - Łukasz Lekier (Luboński KS), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

16 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

15 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

14 - Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina), Daniel Baran (Stella Luboń)

B-klasa - grupa I

25 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

22 - Norbert Konieczny (UKS Śrem)

21 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

20 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

16 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

13 - Filip Kwiatkowski (Maratończyk Brzeźno), Przemysław Rogoziński (Lotnik Poznań)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Jakub Strzelec (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

35 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

23 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

22 - Paweł Kuster (Warta Sieraków) 

19 - Szymon Szacht (LKS Lipa)

18 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

16 - Piotr Kuliński (LZS Otorowo), Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo)

B-klasa - grupa III

32 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

26 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

21 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

20 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

19 - Marcin Pilc (Grom Zębowo)

18 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

16 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice), Anatolij Ivchuk (Huragan Łomnica)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com