Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 20.04.2019

Klasyfikacja ligowych strzelców na dzień 20.04.2019

Zapraszamy na kolejną odsłonę klasyfikacji najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

15 - Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg)

14 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Adam Nagórski (Świt Skolwin), Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

9 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz)

IV liga

21 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

16 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

15 - Gerard Pińczuk (Unia Swarzędz), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

14 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik), Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)

13 -  Filip Latusek (Polonia Kępno), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

12 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Łukasz Walczak (Polonia Kępno), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

19 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

16 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

15 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Karol Jurek (Sparta Złotów), Kamil Lulka (TPS Winogrady), Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz)

10 - Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki), Sebastian Baron (Pogoń Łobżenica), Marcin Urbański (Iskra Szydłowo), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

22 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

21 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

12 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

9 - Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Tomasz Degórski (Grom Plewiska), Bartosz Dylewski (Grom Plewiska)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

30 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

17 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

15 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

13 - Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki), Maciej Jakubek (Lider Swarzędz)

12 - Michał Staszak (Avia Kamionki), Adrian Małek (Lider Swarzędz)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

18 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

16 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

15 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

13 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo)

10 - Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły), Maciej Cieślak (Patria Buk), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo)

A-klasa - grupa I

19 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

13 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

11 - Maciej Adamski (Piast Łubowo)

10 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

9 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl)

A-klasa - grupa II

27 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

19 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las) 

13 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

11 - Bartosz Filipiak (Przemysław Poznań)

10 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Kacper Banasiak (Przemysław Poznań)

A-klasa - grupa III

19 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

17 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

16 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

14 - Marcin Perz (Ogrol Sielinko), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Łukasz Lekier (Luboński KS)

13 - Michał Sikorski (Promień Opalenica)

12 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Łukasz Rewers (Promień Opalenica)

11 - Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

22 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

19 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

14 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

11 - Adam Łyduch (GKS Gułtowy)

10 - Maciej Trojanowski (Orły Plewiska), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

B-klasa - grupa II

31 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

19 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

13 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Piotr Kuliński (LZS Otorowo)

12 - Paweł Stachura (LKS Baborówko), Jakub Pawlak (LZS Otorowo), Paweł Kuster (Warta Sieraków)

11 - Marcin Antoszewski (Czarni II Wróblewo)

B-klasa - grupa III

30 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

23 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

19 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

15 - Jakub Werner (Korona Bukowiec)

13 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

12 - Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Anatolij Ivchuk (Huragan Łomnica)

11- Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com