Złoty but 2018/2019 - na dzień 27.11.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 27.11.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.


III liga - grupa II

15 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

11 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański)

10 - Hubert Sobol (Lech II Poznań)

9 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

8 - Adam Duda (Bałtyk Gdynia), Karol Maliszewski (Wda Świecie)

IV liga

16 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

15 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód)

14 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

13 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Filip Latusek (Polonia Kępno)

12 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów)

10 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

16 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

12 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

11 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

10 - Karol Jurek (Sparta Złotów)

9 - Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo), Paweł Kurnik (Korona Stróżewo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

20 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

14 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), Maciej Bossy (Promień Krzywiń)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

27 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

13 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

12 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

11 - Adrian Małek (Lider Swarzędz), Michał Staszak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

14 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

12 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

10 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

9 - Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo)

8 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Krystian Remisz (Czarni Wróblewo), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn)

A-klasa - grupa I

11 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

10 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

8 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

7 - Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Maciej Adamski (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo), Bartosz Czechowski (Błękitni Owińska), Mateusz Kurzyński (Orkan Manieczki)

A-klasa - grupa II

22 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

15 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

14 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

12 - Dawid Golon (Rożnovia Rożnowo)

A-klasa - grupa III

12 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

11 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica)

10 - Łukasz Lekier (Luboński KS), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

17 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

14 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

11 - Norbert Konieczny (UKS Śrem)

10 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Adam Łyduch (GKS Gułtowy)

B-klasa - grupa II

19 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

15 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

13 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

12 - Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki)

10 - Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Paweł Stachura (LKS Baborówko)

B-klasa - grupa III

24 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

19 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

15 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

12 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

10 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

Złoty But:

40,5 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

33 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

27 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

24 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com