Złoty but 2018/2019 - na dzień 06.11.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 06.11.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.


III liga - grupa II

12 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

9 - Hubert Sobol (Lech II Poznań)

8 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

7 - Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

6 - Adam Duda (Bałtyk Gdynia), Karol Maliszewski (Wda Świecie), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

IV liga

15 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

14 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

11 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

10 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik), Filip Latusek (Polonia Kępno), Krystian Antczak (Unia Swarzędz)

9 -   Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

15 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

11 - Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

10 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo), Karol Jurek (Sparta Złotów)

9 - Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo)Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

17 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

14 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

7 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Maciej Bossy (Promień Krzywiń)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

25 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

12 - Marek Kulczak (Piast Kobylnica), Hubert Ściak (Warta Śrem)

11 - Adrian Małek (Lider Swarzędz)

10 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Michał Staszak (Avia Kamionki), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

12 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze), Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

10 - Maciej Pierzyński (Patria Buk), Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

8 - Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Krystian Remisz (Czarni Wróblewo)

7 - Kamil Bździel (Byki Obrowo), Denis Maćkowiak (Sparta Szamotuły)

A-klasa - grupa I

11 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

10 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

8 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

7 - Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Maciej Adamski (Piast Łubowo), Patryk Tyrzyk (Polonia Poznań)

A-klasa - grupa II

18 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

14 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

13 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

8 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

A-klasa - grupa III

12 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

11 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

10 - Michał Sikorski (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo)

B-klasa - grupa I

16 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

14 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

12 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

9 - Krystian Schreiber (LKS Kicin), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

19 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

13 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

10 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

9 - Paweł Stachura (LKS Baborówko), Piotr Spaeth (Warta Sieraków)

B-klasa - grupa III

19 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

17 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

13 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

10 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice), Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

Złoty But:

37,5 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

27 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

25,5 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

24 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

22,5 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

21 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com