Złoty but 2018/2019 - na dzień 30.10.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 30.10.2018

Zapraszamy na najnowszą klasyfikację najlepszych strzelców.

III liga - grupa II

12 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

10 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

8 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

7 - Hubert Sobol (Lech II Poznań), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

6 - Adam Duda (Bałtyk Gdynia), Karol Maliszewski (Wda Świecie)

IV liga

14 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

13 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

11 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

10 - Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

9 -  Filip Latusek (Polonia Kępno), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Gerard Pińczuk (Warta Międzychód)

8 - Tomasz Neumann (Unia Swarzędz), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

14 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

10 - Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

9 - Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo), Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki)

8 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Karol Jurek (Sparta Złotów)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

17 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

14 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

7 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin), Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

24 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

16 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

11 - Hubert Ściak (Warta Śrem)

10 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem), Michał Staszak (Avia Kamionki), Marek Kulczak (Piast Kobylnica)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

11 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

10 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo)

8 - Maciej Pierzyński (Patria Buk)

7 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Tomasz Paprzycki (Orkan Konarzewo), Sławomir Roguszka (Orzeł Słopanowo), Kamil Bździel (Byki Obrowo)

A-klasa - grupa I

9 - Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz), Damian Grzesiak (Piast Łubowo)

8 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Wojciech Niklaus (Meblorz Swarzędz)

7 - Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

6 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo)

A-klasa - grupa II

17 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

11 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las)

9 - Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz)

7 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Kacper Bogdański (Tarnovia III)

A-klasa - grupa III

12 - Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

11 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina), Dawid Jakubiak (Stella Luboń)

10 - Michał Sikorski (Promień Opalenica),

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń), Łukasz Lekier (Luboński KS)

8 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Dawid Jurga (Stella Luboń), Tymoteusz Konopka (Orzeł Rostarzewo), Mateusz Apolinarek (Dyskobolia Grodzisk), Tomasz Zawada (KS 1920 Mosina)

B-klasa - grupa I

14 - Patryk Mendyk (WKS Owieczki)

13 - Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno)

11 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo)

9 - Krystian Schreiber (LKS Kicin)

8 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

B-klasa - grupa II

18 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

13 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

10 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica), Remigiusz Sznela (KS Gaj Wielki), Jakub Segieda (Arka Kiekrz)

9 - Paweł Stachura (LKS Baborówko), Piotr Spaeth (Warta Sieraków)

B-klasa - grupa III

16 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

15 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

12 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

10 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

9 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

Złoty But:

36 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

25,5 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek), Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

24 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

21 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com