Złoty but 2018/2019 - na dzień 02.10.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 02.10.2018

Kolejna odsłona rywalizacji o wygranie klasyfikacji strzelców w swojej grupie oraz całościowa klasyfikacja Złotego Buta.

 

III liga - grupa II

10 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

6 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

5 - Karol Maliszewski (Wda Świecie)

4 - Hubert Sobol (Lech II Poznań), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański), Adam Duda (Bałtyk Gdynia)

IV liga

10 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Filip Latusek (Polonia Kępno)

8 - Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

7 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz), Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik)

6 - Wojciech Wypusz (Orkan Śmiłowo), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Błażej Nowak (Lubuszanin Trzcianka), Tomasz Marcinkowski (Obra Kościan), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

10 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

7 - Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska)

6 - Robert Sołowiej (Płomień Połajewo), Jan Bruski (Pogoń Łobżenica)

5 - Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Karol Jurek (Sparta Złotów), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo), Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Tomasz Szymczak (Lechia Kostrzyn), Jakub Ślósarczyk (Wełna Skoki), Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo),  Arkadiusz Dereżyński (Wełna Skoki)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

14 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

11 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

8 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

6 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

11 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

10 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

7 - Hubert Ściak (Warta Śrem), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki)

6 - Bartosz Skrzypczak (Warta Śrem)

5 - Karol Gołoś (IKP Olimpia Poznań), Adrian Małek (Lider Swarzędz), Kacper Surdyk (Avia Kamionki), Patryk Słomczyński (Warta Śrem), Michał Staszak (Avia Kamionki)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

8 - Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo), Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

7 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Maciej Cieślak (Patria Buk)

A-klasa - grupa I

7 - Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz)

6 - Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl)

5 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

4 - Mikołaj Kidawa (Piast Łubowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Andrij Nazarevich (Antares Zalasewo), Rafał Walczak (Lechita Kłecko),  Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo), Bartosz Wiśniewski (Lechita Kłecko)

A-klasa - grupa II

11 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

7 - Gracjan Olech (Golnica Ryczywół)

6 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań)

5 - Witold Tecław (Czarni Kaźmierz), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Kacper Bogdański (Tarnovia III Tarnowo Podgórne)

A-klasa - grupa III

10 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

9 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

8 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Łukasz Lekier (Luboński KS)

7 -  Michał Sikorski (Promień Opalenica), Krzysztof Paryzek (Promień Opalenica)

6 - Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Dawid Jurga (Stella Luboń), Marcin Perz (Ogrol Sielinko)

B-klasa - grupa I

7 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

6 - Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Adam Łyduch (GKS Gułtowy)

5 - Jakub Wika (Odlew Poznań), Norbert Konieczny (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

10 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

8 - Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

7 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki), Paweł Stachura (LKS Baborówko), Piotr Spaeth (Warta Sieraków)

B-klasa - grupa III

14 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

9 - Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo), Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

8 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

7 - Oskar Kluj (Korona Bukowiec), Jakub Werner (Korona Bukowiec)

Złoty But:

21 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

16,5 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha), Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl), Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

15 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki), Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

14 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

13,5 - Jakub Solarek (Stella Luboń)

13 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

animacja peryferia fudbolu

foofdie

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com