Złoty but 2018/2019 - na dzień 19.09.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 19.09.2018

Kolejne podsumowanie klasyfikacji strzelców oraz całościowej klasyfikacji złotego buta.

 

III liga - grupa II

10 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

6 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca)

5 - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

4 - Karol Maliszewski (Wda Świecie), Hubert Antkowiak (KKS Kalisz), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański)

IV liga

11 - Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

9 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

8 - Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka), Filip Latusek (Polonia Kępno), Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy)

7 - Krystian Antczak (Unia Swarzędz)

6 - Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.),Dawid Urbanek (Kotwica Kórnik), Wojciech Wypusz (Orkan Śmiłowo)

5 - Krystian Benuszak (LKS Gołuchów), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Zbigniew Zakrzewski (Tarnovia), Błażej Nowak (Lubuszanin Trzcianka), 

Liga Międzyokręgowa - grupa I

6 - Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

5 - Jan Bruski (Pogoń Łobżenica), Roman Koczorowski (Płomień Połajewo), Karol Jurek (Sparta Złotów), Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)

4 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Tomasz Szymczak (Lechia Kostrzyn), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo), Łukasz Maciejewski (Sparta Oborniki), Radosław Trybuła (Vitcovia Witkowo)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

9 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

8 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

6 - Patryk Dominiak (Orkan Chorzemin)

5 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha), 

4 - Robert Norkiewicz (Korona Piaski), Krystian Buśko (Orkan Chorzemin), Mateusz Krauze (Pogoń Śmigiel)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

9 - Michał Stańczyk (Kłos Zaniemyśl)

7- Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

5 - Karol Gołoś (IKP Olimpia Poznań)

4 - Hubert Ściak (Warta Śrem), Patryk Słomczyński (Warta Śrem), Mikołaj Ratajczak (Avia Kamionki), Adrian Małek (Lider Swarzędz)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

6 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze)

5 - Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo)

4 - Filip Banach (LZS Wronczyn), Mirosław Goliński (LZS Wronczyn), Paweł Brzeskot (TSG Kamieniec), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo), Jacek Kossowski (Orzeł Granowo), Arkadiusz Kubicki (Orzeł Granowo), Rafał Humerski (TSG Kamieniec)

A-klasa - grupa I

5 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Damian Grzesiak (Piast Łubowo), Krystian Grzesiak (Piast Łubowo)

4 - Mikołaj Kidawa (Piast Łubowo), Piotr Gawron (Meblorz Swarzędz), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Andrij Nazarevich (Antares Zalasewo), Rafał Walczak (Lechita Kłecko)

3 - Jakub Piksa (Błękitni Owińska), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Patryk Niemczyk (Meblorz Swarzędz), Jakub Wiśniewski (Lechita Kłecko), Krystian Tarnowski (KS Łopuchowo), Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

A-klasa - grupa II

7 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

5 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las), Witold Tecław (Czarni Kaźmierz)

4 - Adnan Zaid (Suchary Suchy Las), Rafał Krówczyński (Czarni Kaźmierz), Hubert Raczak (Czarni Kaźmierz), Tobias Rottmann (MKS Przemysław Poznań), Wiesław Rzeszowski (Nałęcz Ostroróg), Gracjan Olech (Golnica Ryczywół), Bartłomiej Skrzypek (Golnica Ryczywół)

A-klasa - grupa III

7 - Oskar Baraniak (KS 1920 Mosina)

6 - Łukasz Rewers (Promień Opalenica), Jakub Solarek (Stella Luboń)

5 - Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Michał Sikorski (Promień Opalenica), Daniel Baran (Stella Luboń)

4 - Mateusz Gawroński (Stella Luboń), Dawid Jurga (Stella Luboń), Tomasz Śliwa (Wicher Strzyżewo), Mateusz Apolinarek (Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Paweł Nowak (Wicher Strzyżewo), Marcin Perz (Ogrol Sielinko)

B-klasa - grupa I

6 - Rafał Wiąz (Maratończyk Brzeźno)

5 - Piotr Grześkowiak (Lider Szczytniki Czerniejewskie)

4 - Błażej Fedyszyn (WKS Owieczki), Szymon Burgiel (Wełnianka Kiszkowo), Miłosz Tomczak (Maratończyk Brzeźno), Dominik Jabkiewicz (Lider Szczytniki Czerniejewskie), Adam Łyduch (GKS Gułtowy), Nazar Tsepko (Fara Pelikan Żydowo), Dawid Gierałka (Fara Pelikan Żydowo)

B-klasa - grupa II

10 - Przemysław Szała (LZS Otorowo)

8 - Marcin Janicki (LKS Baborówko)

7 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki), Filip Kozłowski (Rokita Rokietnica)

6 - Paweł Stachura (LKS Baborówko)

5 - Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Jakub Pawlak (LZS Otorowo)

B-klasa - grupa III

10 - Damian Włodarczak (Pieczarka Wielichowo)

8 - Patryk Strugarek (Korona Bukowiec)

7 - Bartłomiej Dłużyński (Dąb Bolewice)

5 - Marcin Pilc (Grom Zębowo), Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl), Adam Hofman (Pieczarka Wielichowo)

4 -  Dominik Kramski (Piast Jabłonna), Hubert Fulczyk (LSS Ptaszkowo), Bartosz Matuska (Piast Jabłonna), Jakub Werner (Korona Bukowiec), Oskar Kluj (Korona Bukowiec)

Złoty But:

13,5 - Damian Kozłowski, Michał Stańczyk

12 - Michał Niedźwiedzki

11 - Dawid Kuczyński

10,5 - Bartłomiej Roda, Oskar Baraniak

10 - Tomasz Bzdęga, Przemysław Szała, Damian Włodarczak

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com