Proton patronem B-klasy.

Proton patronem B-klasy.

PROTON B Klasa - tak oficjalnie nazywać się będą zmagania w najniższej klasie rozgrywkowej strefy poznańskiej w sezonie 2018/19.

Proton to producent odzieży sportowej z Suchego Lasu. Istnieje od 2013 roku, a w swojej ofercie posiada pełną gamę strojów sportowych z odzieżą treningową włącznie. Szerzej z asortymentem producenta zapoznać się można na stronie internetowej www.proton-stroje.pl.

W ramach współpracy każdy klub uczestniczący w rozgrywkach Proton B-klasy otrzyma voucher w wysokości 800 zł na zakup dedykowanych kompletów strojów meczowych.

Głównym walorem naszych strojów jest możliwość ich samodzielnego zaprojektowania przy współpracy z naszymi grafikami. Pozwala to na podkreślenie indywidualnego charakteru każdej drużyny i wzmacnia ich pozycję w lokalnym otoczeniu. Pełna gama nadruków obejmujących herb, numerację nazwiska i reklamy jest uwzględniana już w etapie produkcji, dzięki czemu nabywca nie musi dodatkowo martwić się o branding, a otrzymuje od nas komplet gotowy do gry nie ponosząc dodatkowych kosztów. Ponadto stroje, które zaprojektujemy dla naszych klientów są zawsze dostępne i można zamawiać nawet pojedyncze sztuki. To duża oszczędność dla klubu, który w razie zniszczenia czy zużycia części sprzętu, nie musi kupować całego nowego kompletu - domawia jedynie to, co jest mu aktualnie potrzebne - charakteryzuje ofertę firmy Tomasz Burdziński, współwłaściciel marki PROTON.

Wspólne działania Wielkopolskiego ZPN i firmy PROTON oprócz dedykowanej oferty dla klubów Klasy B obejmują również pakiet wzajemnych świadczeń marketingowych i komunikacyjnych. Umowa pomiędzy stronami obowiązywać będzie przez najbliższy rok.

Cieszymy się, że kolejna firma dołącza do grona naszych partnerów, z którymi wspólnie budujemy wielkopolską piłkę. Współpraca z firmą PROTON jest dla nas szczególnie istotna, gdyż przekłada się na wsparcie najmniejszych klubów. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nasz kontrahent to firma lokalna, doskonale znająca realia niższych lig w okolicy, co z pewnością wpłynie pozytywnie na działania na rzecz zespołów - podsumowuje Dyrektor Biura Wielkopolskiego ZPN, Maciej Chłodnickiego.

źródło: www.wielkopolskizpn.pl

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com