Złoty but 2018/2019 - na dzień 28.08.2018

Złoty but 2018/2019 - na dzień 28.08.2018

Ruszyły już wszystkie ligi, więc i nasza klasyfikacja się powiększa.

 

Paru zawodników błysnęło hattrickami jak chociażby Tomasz Bzdęga z Mieszko Gniezno i Michał Niedźwiecki z Wiary Lecha. W B-klasie natomiast zdarzyły się przypadki zdobycia aż czterech bramek w jednym meczu.

III liga - grupa II

5 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

4 - Karol Maliszewski (Wda Świecie), Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański)

3 - Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno)

IV liga

7 - Adam Majewski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

6 - Filip Latusek (Polonia Kępno), Dawid Kuczyński (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Orlande Kpassa (Lubuszanin Trzcianka)

5 - Bartłomiej Graczyk (Sokół Pniewy), Krystian Benuszak (LKS Gołuchów), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wlkp.)

Liga Międzyokręgowa - grupa I

4 - Mateusz Chachuła (Huragan Pobiedziska), Mikołaj Witaszyk (Huragan Pobiedziska), Radosław Modlibowski (Wełna Skoki)

3 - Paweł Kurnik (Korona Stróżewo), Krzysztof Gryszczyński (Zamek Gołańcz), Mateusz Grajewski (Lechia Kostrzyn)

Liga Międzyokręgowa - grupa II

6 - Michał Niedźwiedzki (Wiara Lecha)

5 - Damian Kozłowski (Pogoń Lwówek)

4 - Dawid Kaczmarek (Wiara Lecha)

3 - Wojciech Goszczyński (Kania Gostyń), Nikodem Kasperczak (Lipno Stęszew), Mateusz Krauze (Pogoń Śmigiel)

Klasa Okręgowa - grupa wschodnia

4 - Karol Gołoś (IKP Olimpia Poznań)

3 - Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo), Patryk Słomczyński (Warta Śrem)

Klasa Okręgowa - grupa zachodnia

4 - Robert Antoszewski (Czarni Wróblewo), Jarosław Jopp (Orzeł Słopanowo)

3 - Norbert Jabłoński (Orkan Objezierze), Maciej Pierzyński (Patria Buk), Łukasz Szczudeł (Orkan Konarzewo), Filip Banach (LZS Wronczyn)

A-klasa - grupa I

3 - Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Jakub Piksa (Błękitni Owińska)

A-klasa - grupa II

4 - Bartłomiej Roda (Nałęcz Ostroróg)

3 - Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las), Marek Musielak (Golnica Ryczywół)

A-klasa - grupa III

3 - Patryk Łuczak (LZS Wąsowo)

B-klasa - grupa I

2 - Krystian Strzałkowski (GKS Gułtowy), Dawid Biernat (UKS Śrem)

B-klasa - grupa II

4 - Przemysław Szała (LZS Otorowo), Jakub Segieda (Arka Kiekrz), Bartosz Sporny (Arka Kiekrz)

3 - Tomasz Grobelny (KS Gaj Wielki)

B-klasa - grupa III

3 - Marcin Pilc (Grom Zębowo), Adrian Lisek (TS Nowy Tomyśl)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com