Znamy terminarz PNL Cup 2018

Znamy terminarz PNL Cup 2018

Znamy już szczegółowy terminarz III edycji Piłkarskie Niższe Ligi CUP 2018.

Oto rozkład jazdy PNL CUP: (boiska 1 i 2 to obiekt Górnika Lubin a 3 i 4 to stadion Regionalnego Centrum Sportu). To w sobotę, bo w niedzielę wszystkie mecze będa już rozgrywane na stadionie RCS przy hali sportowo-widowiskowej.

GRUPA A:

8:00, Zryw Kłębanowice – Inter Krostoszowice (boisko 1)

8:00, UKS Przemków – Albatros Jaśkowice (boisko 2)

9:10, Victoria Parchów – Zryw Kłębanowice (boisko 1)

9:10, Inter Krostoszowice – UKS Przemków (boisko 2)

10:20, Zryw Kłębanowice – UKS Przemków (boisko 1)

10:20, Albatros Jaśkowice – Victoria Parchów (boisko 2)

11:30, Zryw Kłębanowice – Albatros Jaśkowice (boisko 1)

11:30, Inter Krostoszowice – Victoria Parchów (boisko 2)

12:40, Inter Krostoszowice – Albatros Jaśkowice (boisko 1)

12:40, UKS Przemków – Victoria Parchów (boisko 2)

GRUPA B

8:35, ZZPD Górnik Lubin – Orkan Konarzewo (boisko 1)

8:35, Gryf Gryfów Śląski – Bazalt Piotrowice (boisko 2)

9:45, LZS Nowa Wieś Lubińska – ZZPD Górnik Lubin (boisko 1)

9:45, Orkan Konarzewo – Gryf Gryfów Śląski (boisko 2)

10:55, ZZPD Górnik Lubin – Gryf Gryfów Śląski (boisko 1)

10:55, Bazalt Piotrowice – LZS Nowa Wieś Lubińska (boisko 2)

12:05, ZZPD Górnik Lubin – Bazalt Piotrowice (boisko 1)

12:05, Orkan Konarzewo – LZS Nowa Wieś Lubińska (boisko 2)

13:15, Orkan Konarzewo – Bazalt Piotrowice (boisko 1)

13:15, Gryf Gryfów Śląski – LZS Nowa Wieś Lubińska (boisko 2)

GRUPA C:

8:00, Unia Szklary Górne – Rodzina Ronnie Garcia (boisko 3)

8:00, GKS Warta Bolesławiecka – Sokół Jerzmanowa (boisko 4)

9:10, Relaks Szklary Dolne – Unia Szklary Górne (boisko 3)

9:10, Rodzina Ronnie Garcia – GKS Warta Bolesławiecka (boisko 4)

10:20, Unia Szklary Górne – GKS Warta Bolesławiecka (boisko 3)

10:20, Sokół Jerzmanowa – Relaks Szklary Dolne (boisko 4)

11:30, Unia Szklary Górne – Sokół Jerzmanowa (boisko 3)

11:30, Rodzina Ronnie Garcia – Relaks Szklary Dolne (boisko 4)

12:40, Rodzina Ronnie Garcia – Sokół Jerzmanowa (boisko 3)

12:40, GKS Warta Bolesławiecka – Relaks Szklary Dolne (boisko 4)

GRUPA D:

8:35, Granit Roztoka – Rzemieślnik Kwilcz (boisko 3)

8:35, Kuźnia Jawor – Wilkowianka Wilków (boisko 4)

9:45, Platan Siedlce – Granit Roztoka (boisko 3)

9:45, Rzemieślnik Kwilcz – Kuźnia Jawor (boisko 4)

10:55, Granit Roztoka – Kuźnia Jawor (boisko 3)

10:55, Wilkowianka Wilków – Platan Siedlce (boisko 4)

12:05, Granit Roztoka – Wilkowianka Wilków (boisko 3)

12:05, Rzemieślnik Kwilcz – Platan Siedlce (boisko 4)

13:15, Rzemieślnik Kwilcz – Wilkowianka Wilków (boisko 3)

13:15, Kuźnia Jawor – Platan Siedlce (boisko 4)

GRUPA E:

13:50, LZS Nowy Kościół – KKS Jurand Koziegłowy (boisko 1)

13:50, KS Męcinka – Victoria Siciny (boisko 2)

15:00, Sokół Niechlów – LZS Nowy Kościół (boisko 1)

15:00, KKS Jurand Koziegłowy – KS Męcinka (boisko 2)

16:10, LZS Nowy Kościół – KS Męcinka (boisko 1)

16:10, Victoria Siciny – Sokół Niechlów (boisko 2)

17:20, LZS Nowy Kościół – Victoria Siciny (boisko 1)

17:20, KKS Jurand Koziegłowy – Sokół Niechlów (boisko 2)

18:30, KKS Jurand Koziegłowy – Victoria Siciny (boisko 1)

18:30, KS Męcinka – Sokół Niechlów (boisko 2)

GRUPA F:

14:25, Nałęcz Ostroróg – Amator Bobrowniki (boisko 1)

14:25, KS Legnickie Pole – Błękitni Kościelec (boisko 2)

15:35, Viktoria Borek – Nałęcz Ostroróg (boisko 1)

15:35, Amator Bobrowniki – KS Legnickie Pole (boisko 2)

16:45, Nałęcz Ostroróg – KS Legnickie Pole (boisko 1)

16:45, Błękitni Kościelec – Viktoria Borek (boisko 2)

17:55, Nałęcz Ostroróg – Błękitni Kościelec (boisko 1)

17:55, Amator Bobrowniki – Viktoria Borek (boisko 2)

19:05, Amator Bobrowniki – Błękitni Kościelec (boisko 1)

19:05, KS Legnickie Pole – Viktoria Borek (boisko 2)

GRUPA G:

13:50, Iskra Księginice – LZS Otorowo (boisko 3)

13:50, Stal Chocianów – Łagoszovia Łagoszów (boisko 4)

15:00, Huzar Raszówka – Iskra Księginice (boisko 3)

15:00, LZS Otorowo – Stal Chocianów (boisko 4)

16:10, Iskra Księginice – Stal Chocianów (boisko 3)

16:10, Łagoszovia Łagoszów – Huzar Raszówka (boisko 4)

17:20, Iskra Księginice – Łagoszovia Łagoszów (boisko 3)

17:20, LZS Otorowo – Huzar Raszówka (boisko 4)

18:30, LZS Otorowo – Łagoszovia Łagoszów (boisko 3)

18:30, Stal Chocianów – Huzar Raszówka (boisko 4)

GRUPA H:

14:25, Fortuna Obora – WKS Owieczki (boisko 3)

14:25, Czarni Dziewin – Płomień Michów (boisko 4)

15:35, Kupryt 02 Sucha Górna – Fortuna Obora (boisko 3)

15:35, WKS Owieczki – Czarni Dziewin (boisko 4)

16:45, Fortuna Obora – Czarni Dziewin (boisko 3)

16:45, Płomień Michów – Kupryt 02 Sucha Górna (boisko 4)

17:55, Fortuna Obora – Płomień Michów (boisko 3)

17:55, WKS Owieczki – Kupryt 02 Sucha Górna (boisko 4)

19:05, WKS Owieczki – Płomień Michów (boisko 3)

19:05, Czarni Dziewin – Kupryt 02 Sucha Górna (boisko 4)

FAZA PUCHAROWA:

9:00, B1 – G2

9:00, D1 – E2

9:40, A1 – H2

9:40, C1 – F2

10:30, B2 – G1

10:30, D2 – E1

11:20, A2 – H1

11:20, C2 – F1

1/4 FINAŁU

12:10, B1/G2 – D1/E2

12:10, A1/H2 – C1/F2

13:00, B2-G1 – D2/E1

13:00, A2/H1 – C2/F1

1/2 FINAŁU

13:50,

14:40,

3 MIEJSCE:

15:30

FINAŁ:

16:20

źródło: https://e-legnickie.pl

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

baner orlico

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com