Terminarz Międzychód Cup 2018

Terminarz Międzychód Cup 2018

Już 23 czerwca rusza Międzychód Cup. Zapraszamy na terminarz tego turnieju.

MŁODZIKI MŁODSZE 2006 :

1. Błękitni Wronki

2. Obolon Kijów

3. Warta Międzychód

4. Wielkopolska Komorniki

5. SG Weinstadt

6. Rzemieślnik Kwilcz

 

Sobota 23.06:

Godz.12.30:

Błękitni Wronki – Rzemieślnik Kwilcz   :   [ : ]

Obolon Kijów – SG Weinstadt     :   [ : ]

Godz.13.30:

Warta Międzychód – Wlkp Komorniki     :   [ : ]

Błękitni Wronki - SG Weinstadt     :     [ : ]

Godz.14.30:

Wlkp Komorniki – Rzemieślnik Kwilcz   :   [ : ]

Obolon Kijów – Warta Międzychód     :   [ : ]

Niedziela 24.06:

Godz.11.30:

Błękitni Wronki – WLKP Komorniki     :   [ : ]

Warta Międzychód – SG Weinstadt     :   [ : ]

Godz.12.30:

Obolon Kijów – Rzemieślnik Kwilcz     :   [ : ]

Błękitni Wronki – Warta Międzychód   :   [ : ]

Godz.13.30:

Obolon Kijów – WLKP Komorniki     :   [ : ]

SG Weinstadt – Rzemieślnik Kwilcz     :   [ : ]

Poniedziałek 25.06:

Godz.11.00:

SG Weinstadt – WLKP Komorniki   : [ : ]    

Warta Międzychód – Rzemieślnik Kwilcz   :   [ : ]  

Godz.12.00:

Błękitni Wronki – Obolon Kijów   : [ : ]

 

ORLIKI MŁODSZE 2008/09 :

  1. Warta Międzychód    
   2. Obolon Kijów             
3. Błękitni Wronki       
 4. Sokół Pniewy           
       5. Warta Sieraków             
     6. Lubuszanin Drezdenko
      7. Orzeł Łowyń                  
    8. Kolos Kalmenci           

Sobota 23.06:

Godz.12.00:

Warta Międzychód – Orzeł Łowyń   :   [ : ]

Błękitni Wronki – Sokół Pniewy     :     [ : ]

Godz.13.00:

Kolos Kalmenci – Lubuszanin Drezdenko     :     [ : ]

Obolon Kijów – Warta Sieraków     :   [ : ]

Godz.14.00: 

Warta Międzychód – Kolos Kalmenci     : [ : ]

Obolon Kijów – Orzeł Łowyń   :   [ : ]

Godz.15.00:

Błękitni Wronki – Lubuszanin Drezdenko   : [ : ]

Sokół Pniewy – Warta Sieraków   : [ : ]

Godz.15.30:

Warta Międzychód – Lubuszanin Drezdenko   :   [ : ]

Warta Sieraków – Orzeł Łowyń   : [ : ]

Godz.16.00:

Sokół Pniewy – Kolos Kalmenci   : [ : ]

Obolon Kijów – Błękitni Wronki   : [ : ]

UWAGA! O godz. 16:30 przewidziany jest na głównej płycie mecz o 1 miejsce dziewcząt!

Niedziela 24.06 :

Godz.11.00:

Warta Międzychód – Warta Sieraków   :   [ : ]

Sokół Pniewy – Lubuszanin Drezdenko   :   [ : ]

Godz.12.00:

Błękitni Wronki – Orzeł Łowyń   : [ : ]

Obolon Kijów – Kolos Kalmenci   :   [ : ]

Godz.13.00:

Warta Międzychód – Sokół Pniewy   : [ : ]

Błękitni Wronki – Warta Sieraków   :  [ : ]

Godz.14.00:

Obolon Kijów – Lubuszanin Drezdenko   :   [ : ]

Kolos Kalmenci – Orzeł Łowyń   :   [ : ]

Godz.14.30:

Warta Międzychód – Błękitni Wronki   : [ : ]

Sokół Pniewy – Obolon Kijów   :   [ : ]

Godz.15.00:

Lubuszanin Drezdenko - Orzeł Łowyń   : [ : ]

Warta Sieraków – Kolos Kalmenci   :  [ : ]

UWAGA! Po tym meczu na płycie głównej , odbędą się dwa mecze kobiece o 3 miejsce i 1 miejsce ok.godz. 15.30

Godz.16.00:

Lubuszanin Drezdenko – Warta Sieraków   :   [ : ]

Poniedziałek 25.06

Godz.11.30:

Błękitni Wronki – Kolos Kalmenci    :   [ : ]

Sokół Pniewy – Orzeł Łowyń  :   [ : ]

Godz.12.30:

Warta Międzychód – Obolon Kijów   :   [ : ]

 

JUNIORKI 1999 i młodsze :


Gr.A
1. Juna Trans Stare Oborzyska
2. MAX Warta Gorzów
3. Hetman Recz
4. Warta Śrem
Gr.B
1. Polonia II Poznań
2. Promień Żary
3. Błękitni Stargard
 4. AP Warta Międzychód

Niedziela 24.06:

Godz. 10.00:  Hetman Recz – MAX Warta Gorzów   :  

Godz. 10.20:  Polonia II Poznań – AP Warta Międzychód  :  

Godz. 10.40:  Juna Trans St.Oborzyska – Warta Śrem   :  

Godz. 11.00:  Promień Żary – Błękitni Stargard  :  

Godz. 11.20:  MAX Warta Gorzów – Warta Śrem  :   

Godz. 11:40:  AP Warta Międzychód – Promień Żary   :  

Godz. 12:00:  Juna Trans St.Oborzyska – Hetman Recz   :    

Godz. 12:20 : Polonia II Poznań – Błękitni Stargard    :   

Godz. 12.40:  Warta Śrem – Hetman Recz    :  

Godz. 13.00:  AP Warta Międzychód – Błękitni Stargard   :   

Godz. 13:20:  Juna Trans St.Oborzyska – MAX Warta Gorzów   :  

Godz. 13.40:  Polonia II Poznań – Promień Żary   :  

 

Faza pucharowa:
Godz. 14:00: mecz półfinałowy 1-4 miejsca

1m/A ………………………………. – 2m/B……………………………………       :   

Godz. 14.20: mecz półfinałowy 1-4 miejsca

1m/B ………………………………. – 2m/B…………………………………..       :  

Godz. 14.40: mecz o 7 miejsce
4m/A ……………………………… – 4m/B ………………………………….       :   


Godz. 15.00: mecz o 5 miejsce
3m/B………………………………. – 3M/B ………………………………….        :   


Godz. 15.20: mecz o 3 miejsce 

………………………………………….. - …………………………………………     :   


Godz. 15:40: FINAŁ

…………………………………………… - ……………………………………………      :  


MŁODZICZKI 2005 i młodsze
 [czas gry 2x12 przerwa 5 min.w składach 6+1]


 1. LECH F.A POZNAŃ
2. AP WARTA MIĘDZYCHÓD
3. JUNA TRANS ST.OBORZYSKA
4. LIPNO STĘSZEW
5. UKS ORLIK POZNAŃ

 

Sobota 23.06:


Godz. 12,00:  AP Warta Międzychód – UKS Orlik Poznań            :     [ : ]

Godz. 12.30:  Juna Trans St.Oborzyska – Lipno Stęszew                :    [ : ]         

Godz. 13.00:  F.A Lech Poznań – UKS Orlik Poznań                     :     [ : ]

Godz. 13:30:  AP Warta Międzychód – Juna Trans St.Oborzyska     :    [ : ]

Godz. 14,00:  FA Lech Poznań – Lipno Stęszew   :    [ : ]

Godz. 14.30:  Juna Trans St.Oborzyska – UKS Orlik Poznań   :   [ : ]

Godz. 15.00:  AP Warta Międzychód – Lipno Stęszew     :    [ : ]

Godz. 15.30:  F.A Lech Poznań – Juna Trans St.Oborzyska     :    [ : ]

Godz. 16.00:  Lipno Stęszew – UKS Orlik Poznań     :   [ : ]

Godz. 16:30:  AP Warta Międzychód – F.A Lech Poznań     :    [ :  ]

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

baner orlico

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com