Olimpia Poznań startuje z aplikacją. O składzie zadecydują kibice!

Olimpia Poznań startuje z aplikacją. O składzie zadecydują kibice!

Internetowy Klub Piłkarski Olimpia Poznań zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydał długo zapowiadaną aplikację mobilną, dzięki której władzę w prawdziwej drużynie przejmują kibice. Real Soccer Manager dostępny jest już na platformach Google Play i AppStore.*

Cieszymy się niezmiernie, że po takim okresie możemy wypuścić na świat nasz produkt, jakim jest aplikacja Real Soccer Manager. Od dzisiaj o ustawieniu i składzie drużyny będą decydować wszyscy fani piłki nożnej z całego świata, którzy pobiorą aplikację na swoje smartfony – powiedział dyrektor ds. rozwoju i innowacji Maciej Bukowian. – Gra dostępna jest w trzech wersjach językowych – polskim, niemieckim i angielskim.

Ustawiaj skład na prawdziwy mecz

Poznańscy programiści od kilku miesięcy pracowali nad stworzeniem aplikacji do zarządzania prawdziwym zespołem piłkarskim. – Podstawową funkcjonalnością jest możliwość ustawiania składu i ustawienia drużyny na każdy, prawdziwy mecz Olimpii – podkreśla Bukowian. – Fani będą mogli również prosto z wirtualnego biura oglądać spotkania na żywo – wyjaśnił.

To jednak nie koniec atrakcji, które zostały przygotowane dla użytkowników. – Każdy kibic będący menadżerem naszego zespołu będzie miał swoje wirtualne biuro. Na początku swojej pracy zaczyna pracować w piwnicy, a wraz ze wzrostem prestiżu, będzie mógł przenieść się na wyższe poziomy. Chcieliśmy również zagospodarować graczom czas między meczami, dlatego będą mogli rywalizować między sobą w specjalnie przygotowanych mini grach, w których dodatkowo będą zbierać wirtualną walutę, potrzebną do wzrostu prestiżu i oddawania dodatkowych głosów – powiedział dyrektor ds. rozwoju i innowacji.

Jak wygląda proces głosowania na skład?

To bardzo proste. W poniedziałek i wtorek użytkownicy aplikacji będą wybierać ustawienie, w jakim zespół ma zagrać najbliższy mecz. Od środy, pod wybrane przez wszystkich ustawienie, zadecydują o tym, jacy zawodnicy zagrają na poszczególnych pozycjach. O demokratycznie wybranym składzie dowiemy się w piątek po północy. To w takim zestawieniu Olimpia Poznań zagra weekendowy mecz.

1000 menadżerów w kilka dni

Aplikacja mobilna Real Soccer Manager już po 4 dniach od oficjalnego startu zyskała blisko 1000 nowych menadżerów, którzy chcą zarządzać Olimpią Poznań. - Liczba stale rośnie, to cieszy. Celujemy w setki tysięcy, a nawet miliony osób, którzy zostaną naszymi menadżerami - podkreśla Maciej Bukowian. Wszyscy, którzy już teraz pobiorą aplikację, będą mogli ustawić formację i skład na sobotni mecz z KS Mosina.

Aplikacja dostępna na Google Play (system Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.afhrealitystudio.realsoccermanager1

Aplikacja dostępna na AppStore (system iOS): https://itunes.apple.com/pl/app/real-soccer-manager/id1325630595?mt=8

*materiał prasowy IKP Olimpia Poznań

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com