Wyniki meczów sparingowych - 8-11.03.2018

Wyniki meczów sparingowych - 8-11.03.2018

Za nami kolejne dni pełne sparingów. 

Poniżej najpełniejsza lista z wynikami tych meczów.

Lechia Kostrzyn - Grom Plewiska 0:2

Promień Opalenica - Polonia Poznań 0:2

SKS 13 Poznań - Orkan Konarzewo 6:0

GKS Dopiewo - Sparta Oborniki 3:8

Jarota Jarocin - Warta Poznań 1:2

Polonia Leszno - Stal Chocianów 3:1

Rawia Rawicz - Piast Kobylin 2:1

Dyskobolia Grodzisk Wlkp - Inter Zdrój 4:1

Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 3:0

Orzeł Słopanowo - Radwan Lubasz 4:2

Unia Swarzędz - Piast Kobylnica 4:0

Obra Zbąszyń - Klon Babimost 7:2

Wiara Lecha - Polonia II Środa Wlkp 2:2

Czarni Czerniejewo - Lechia Kostrzyn 3:8

Sokół Rakoniewice - Grom Wolsztyn 6:3

TS Nowy Tomyśl - Dąb Bolewice 1:5

Lider Swarzędz - Orlik Miłosław 5:4

Lubuszanin Trzcianka - Błękitni Wronki 6:2

Tarnovia II - Canarinhos Skórzewo 0:2

PKS Racot - Warta Międzychód 1:7

WKS Owieczki - Huragan Pobiedziska junior starszy 4:2

Orzeł Pęckowo - Victoria Miały 3:2

GKS Golęczewo - KS Gaj Wielki 1:4

Luboński KS - NKS Niepruszewo 2:2

Sparta Szamotuły - Noteć Czarnków 3:6

Promień Opalenica - Klon Mochy 5:1

Czarni Wróblewo - Nałęcz Ostroróg 7:0

Lipno Stęszew - Helios Bucz 8:2

GKS Sompolno - Kujawy Kozy 3:3

Pelikan Niechanowo - Sparta Orzechowo 1:1

Concordia Murowana Goślina - Płomień Połajewo 5:4

Meblorz Swarzędz - Jurand Koziegłowy 2:2

Pogoń Książ Wlkp - LZS Cielcza 6:4

Sparta II Szamotuły - Zieloni Gaj Mały 2:0

Helios II Czempiń - UKS Śrem 3:2

Pogrom Luboń - Błękitni Owińska 5:1

Jastrząb Rudniki - Las Puszczykowo 6:1

Orlik Sepno - Orzeł Granowo 0:6

MA Same Kozaki Dobra - LSS Ptaszkowo 2:1

Phytopharm Klęka - Gladiatorzy Pieruszyce 5:1

Mieszko Gniezno junior starszy - Piast Łubowo 4:2

AVIA Kamionki - Patria Buk 6:1

Lechita Kłecko - Lider Szczytniki Czerniejewskie 12:1

Czarni Kaźmierz - Warta Obrzycko 7:1

LKS Lipa - KS Kąsinowo 3:5

WKS Owieczki - Wełnianka Kiszkowo 1:1

LZS Otorowo - Orły Plewiska 4:4

Noteć Rosko - GLKS Wysoka 3:1

MKS Przemysław Poznań - Maratończyk Brzeźno 3:4

Byki Obrowo - Kłos Gałowo 5:2

Poznań FC - Kłos II Zaniemyśl 0:2

Szturm Junikowo - Clescevia Kleszczewo 4:7

Jadwiżański KS Poznań - GKS Gułtowy 1:0

Antares Zalasewo - Odlew Poznań 4:3

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 plakat 2018 03 30 011

peryferiafutbolu

 

 

 

 

Instagram

 

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com