Sparingi w Wielkopolsce w dniach 9-11.03.2018

Sparingi w Wielkopolsce w dniach 9-11.03.2018

Już za tydzień startuje IV liga, więc ten weekend będzie jednym z ostatnich, w którym meczów towarzyskich będzie naprawdę sporo.

Poniżej najpełniejsza lista spotkań na dni 9-11 marca.

SKS 13 Poznań - Orkan Konarzewo - 9.3 - 18:00 - Poznań Cytadela

GKS Dopiewo - Sparta Oborniki - 9.3 - 20:30 - Baranowo

Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew - 10.3 - 12:00 - Gniezno

Orzeł Słopanowo - Radwan Lubasz - 10.3 - 13:00 - Szamotuły

Pogoń Śmigiel - Promień Krzywiń - 10.3 - 13:00 - Grodzisk Wlkp.

Czarni Czerniejewo - Lechia Kostrzyn - 10.3 - 14:00 - Gniezno

TS Nowy Tomyśl - Dąb Bolewice - 10.3 - 14:00 - Nowy Tomyśl

Lider Swarzędz - Orlik Miłosław - 10.3 - 14:00 - Swarzędz

Tarnovia II - Canarinhos Skórzewo - 10.3 - 14:30 - Baranowo

Orkan Manieczki - Warta Śrem junior starszy - 10.3 - 15:00 - Manieczki

GKS Golęczewo - KS Gaj Wielki - 10.3 - 15:00 - Golęczewo

Promień Opalenica - Klon Mochy - 10.3 - 15:30 - Opalenica

Czarni Wróblewo - Nałęcz Ostroróg - 10.3 - 15:30 - Chojno

Lipno Stęszew - Helios Bucz - 10.3 - 16:00 - Stęszew

Pelikan Niechanowo - Sparta Orzechowo - 10.3 - 16:00 - Gniezno

Meblorz Swarzędz - Jurand Koziegłowy - 10.3 - 16:00 - Swarzędz

Pogoń Książ Wlkp - LZS Cielcza - 10.3 - 17:30 - Jarocin

Stella Luboń - Huragan Michorzewo - 10.3 - 20:00 - Baranowo

Sparta II Szamotuły - Zieloni Gaj Mały - 11.3 - 9:00 - Szamotuły

Helios II Czempiń - UKS Śrem - 11.3 - 12:00 - Czempiń

Pogrom Luboń - Błękitni Owińska - 11.3 - 12:00 - Luboń

Orlik Sepno - Orzeł Granowo - 11.3 - 12:00 - Sepno

Phytopharm Klęka - Gladiatorzy Pieruszyce - 11.3 - 12:00 - Klęka

Wełnianka Kiszkowo - WKS Owieczki - 11.3 - 12:00 - Kiszkowo

Mieszko Gniezno junior starszy - Piast Łubowo - 11.3 - 12:00 - Gniezno

AVIA Kamionki - Patria Buk - 11.3 - 12:00 - Poznań Śródka

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Inter Zdrój - 11.3 - 13:00 - Grodzisk Wielkopolski

Lechita Kłecko - Lider Szczytniki Czerniejewskie - 11.3 - 14:00 - Gniezno

Czarni Kaźmierz - Warta Obrzycko - 11.3 - 14:00 - Szamotuły

LZS Otorowo - Orły Plewiska - 11.3 - 15:00 - Otorowo

Noteć Rosko - GLKS Wysoka - 11.3 - 15:30 - Młynkowo

Płomień Chrzypsko Wielkie - Grom Binino - 11.3 - 16:00 - Chrzypsko Wielkie

MKS Przemysław Poznań - Maratończyk Brzeźno - 11.3 - 16:00 - Poznań Cytadela

Byki Obrowo - Kłos Gałowo - 11.3 - 16:30 - Szamotuły

Poznań FC - Kłos II Zaniemyśl - 11.3 - 18:00 - Poznań Cytadela

Szturm Junikowo - Clescevia Kleszczewo - 11.3 - 18:30 - Poznań Śródka

Jadwiżański KS Poznań - GKS Gułtowy - 11.3 - 20:00 - Poznań Cytadela

Antares Zalasewo - Odlew Poznań - 11.3 - 20:00 - Swarzędz

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

animacja peryferia fudbolu

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com