Sparingi w Wielkopolsce - 24-25.02.2018

Sparingi w Wielkopolsce - 24-25.02.2018

Przed nami kolejny weekend pełen meczów sparingowych.

Poniżej najbardziej aktualna lista tych meczów:

Orkan Konarzewo - Przemysław Poznań jr. - 24.2 - 12:00 - Poznań Cytadela

Piast Kobylnica - Grom Plewiska - 24.2 - 12:00 - Swarzędz

Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. - 24.2 - 12:00 - Gniezno

Korona Piaski - Kłos Zaniemyśl - 24.2 - 12:00 - Pleszew

Obra Kościan - Syrena Zbąszynek - 24.2 - 13:00 - Grodzisk Wlkp.

Wiara Lecha - GKS Dopiewo - 24.2. - 14:00 - Poznań Śródka

Lider Swarzędz - Patria Buk - 24.2 - 14:00 - Swarzędz

Luboński KS - Polonia II Środa Wlkp. - 24.2 - 14:30 - Luboń

Warta Śrem - Phytopharm Klęka - 24.2 - 14:30 - Jarocin

Sokół Rakoniewice - Orkan Chorzemin - 24.2 - 15:00 - Zbąszyń

Orzeł Międzyrzecz - Pogoń Lwówek - 24.2 - 15:00 - Międzyrzecz

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy - 24.2 - 16:00 - Baranowo

Warta Międzychód - Noteć Rosko - 24.2 - 16:00 - Popowo

Rawia Rawicz - Krobianka Krobia - 24.2 - 17:30 - Trzebnica

Błękitni Owińska - Rokita Rokietnica - 24.2 - 18:00 - Poznań Cytadela

IKP Olimpia Poznań - Polonia Poznań - 24.2 - 18:00 - Poznań Śródka

Unia Swarzędz juniorzy - Pelikan Niechanowo - 25.2 - 10:00 - Swarzędz

Odlew Poznań - Arka Kiekrz - 25.2 - 10:00 - Poznań Cytadela

Okoń Sapowice - Orlik Sepno - 25.2 - 11:00 - Sapowice

Lipno Stęszew - LZS Stare Oborzyska - 25.2 - 12:00 - Sepno

Pogrom Luboń - Fara Pelikan Żydowo - 25.2 - 12:00 - Luboń

Zieloni Gaj Mały - Radwan Lubasz - 25.2 - 12:00 - Popowo

Złoci Złotkowo - Canarinhos Skórzewo - 25.2 - 13:00 - Suchy Las

Płomień Przyprostynia - Grom Wolsztyn - 25.2 - 13:00 - Zbąszyń

Dyskobolia Grodzisk Wlkp - TSG Kamieniec - 25.2 - 14:00 - Sepno

Orzeł Granowo - Orzeł Łowyń - 25.2 - 14:00 - Granowo

Sparta Orzechowo - Pogoń Książ Wlkp - 25.2 - 14:00 - Jarocin

Lechita Kłecko - Sparta Janowiec - 25.2 - 14:00 - Gniezno

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Spójnia Strykowo - 25.2. - 15:00 - Baranowo

Dąb Bolewice - Obra Trzciel - 25.2 - 15:00 - Zbąszyń

Antares Zalasewo - NKS Niepruszewo - 25.2 - 16:00 - Swarzędz

Przemysław Poznań - Helios Czempiń - 25.2 - 16:00 - Poznań Cytadela

Poznań FC - Szturm Junikowo - 25.2 - 18:00 - Poznań Cytadela

Stella Luboń - Orły Plewiska - 25.2 - 18:00 - Swarzędz

Orkan Objezierze - Lechia Kostrzyn - 25.2 - 18:15 - Poznań Śródka

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com