Piłkarski menedżer w Olimpii Poznań coraz bliżej

Piłkarski menedżer w Olimpii Poznań coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery aplikacji mobilnej Real Soccer Manager. Wkrótce każdy z Was będzie mógł zostać menadżerem piłkarskim Olimpii Poznań.

- Zbliżamy się do finalizacji prac. Otrzymaliśmy już od naszych programistów pierwszą wersję aplikacji, która trafiła do naszych beta testerów - powiedział dyrektor ds. rozwoju i innowacji Maciej Bukowian. Wśród osób, które testują grę są zarówno zawodnicy, trenerzy, czy zewnętrzni programiści.

Trwają testy aplikacji

- Chcemy wychwycić możliwie najwięcej błędów, zebrać do tego pomysły testerów, aby móc wypuścić już w pełni gotową aplikację mobilną - dodał Bukowian. Sam proces testowania nie należy do najłatwiejszych. - W pierwszej kolejności musieliśmy wytypować odpowiednie osoby, dopasowując je pod systemy operacyjne na smartfonach. Następnie wysłaliśmy im wersję testową, a obecnie jesteśmy na etapie zdobywania feedbacku - kontynuował.

Wszystkie poprawki i wnioski trafiają do programistów, którzy na bieżąco aktualizują grę. To oznacza, że już niebawem wszyscy zainteresowani będą mogli zostać menadżerami Olimpii Poznań. - Runda wiosenna w klasie A będzie już poprowadzona przez naszych wirtualnych menadżerów. Zimowe sparingi będą dla nas z kolei świetną okazją do przetestowania wyboru ustawienia i zawodników na poszczególne pozycje - wyjaśnił dyrektor ds. rozwoju i innowacji.

Mini gry w Real Soccer Manager

Warto dodać, że ustawienie formacji i zawodników na pozycje nie będzie jedyną opcją w grze Real Soccer Manager. - Zdajemy sobie sprawę, że obecnie rozgrywamy mecze raz na tydzień, dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasi menadżerowie nie nudzili się w wirtualnym biurze, a wszystko dzięki przygotowanym mini gierkom - podsumował Bukowian.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com