×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 597

Zaproszenie na weekend w okręgu pilskim

Zaproszenie na weekend w okręgu pilskim

Koniec rundy jesiennej na pilskich boiskach zbliża się małymi kroczkami. Dlatego warto pofatygować się na stadion swojej drużyny, by jeszcze gorącym dopingiem pomóc im zapunktować przed zimową przerwą.

W PKO najciekawiej powinno być w Czarnkowie, gdzie zawodząca w tym sezonie Noteć podejmie Płomień Połajewo. Jeszcze więcej emocji może dostarczyć derbowy pojedynek w Pęckowie, gdzie miejscowy Orzeł podejmie Fortunę Wieleń.

PKO

04.11 (sobota)

Polonia Jastrowie – Orzeł Osiek (13) – Gospodarze przed tygodniem sprawili niespodziankę wygrywając w Białośliwiu. W bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej jest powracający do zespołu Damian Gnieździński, który w 2 meczach strzelił 3 bramki. Podopieczni Piotra Gałeckiego w trzech ostatnich spotkaniach nie znaleźli pogromcy i na pewno chcą serię kontynuować w spotkaniu z Orłem . Podopieczni Łukasza Dłoniaka przegrali z aurą (odwołane spotkanie z Sokołem Damasławek) ale ich sytuacja daje nadzieje, że obecny sezon będzie bardziej udany niż poprzedni, gdy do ostatniej kolejki musieli drżeć o ligowy byt.

W poprzednim sezonie: Polonia – Orzeł 3:0, Orzeł – Polonia 1:1

Sędziowie: Panek, Reinke, Przybysz

Leśnik Margonin – Radwan Lubasz (13.30) – Leśnik kolejny raz zbliżył się punktami do czołówki i zrobi wszystko, żeby komplet punktów pozostał w Margoninie. Podopieczni Macieja Nowaka przed tygodniem rzutem na taśmę pokonali Wenus, czy w sobotę również doprowadzą do dreszczowca? Radwan nie może złapać odpowiedniego rytmu. Na domiar złego, przed tygodniem czerwoną kartką ukarany został podstawowy bramkarz Tomasz Helak, który nie pomoże w ostatnich meczach rundy jesiennej.

W poprzednim sezonie: Nie grali

Sędziowie: Stefanów, Ciepłuch, Michalski

Wenus Jędrzejewo – Orkan Śmiłowo (14) – Nowy lider tabeli udaje się do Jędrzejewa, w którym … każdy wynik jest możliwy. Beniaminek na swoim terenie zawsze walczy o pełną pulę, a o kłopotach pamiętają chociażby w Złotowie, gdy Sparta dopiero w doliczonym czasie gry wywalczyła remis. Orkan podbudowany zwycięstwem z Płomieniem największego przeciwnika mogą mieć w … swoich głowach. Jeżeli nie zlekceważą przeciwnika, to Tomasz Miedziński może być spokojny o wynik.

W poprzednim sezonie: Nie grali

Sędziowie: Namerła, Topola, W. Sikora

Zamek Gołańcz – Noteć Rosko (14) – Podopieczni Łukasza Mendla dostali po piątce od wyżej notowanych zespołów ze Stróżewa i Złotowa, chociaż boiskowe wydarzenia były nieadekwatne do osiągniętych wyników. Czy przełamią się z Notecią? Rożanie przed tygodniem wygrali bardzo ważny derbowy pojedynek z Radwanem, a jednym z ojców sukcesu był powracający do kadry Jan Turowski. Czy w Gołańczy Noteć pokaże charakter i przywiezie do Roska punkty?

W poprzednim sezonie: Zamek - Noteć 2:2, Noteć – Zamek 1:1

Sędziowie: Kobus, K. Marczyk, Należyty

Polonia Chodzież – Stella Białośliwie (14) – Chodzieżanie przed tygodniem uciekli spod topora, ale ostatecznie wygrali z Notecią Czarnków. Kolejny raz dał o sukcesie decydowała młodzież i to kolejny powód do tego, żeby ten sezon nie był zupełnie nieudany. Goście dość nieoczekiwanie przegrali u siebie z Polonią Jastrowie i do Chodzieży jadą odzyskać utracone zaufanie.

W poprzednim sezonie: nie grali

Sędziowie: Grzechnik, Mrozik, Illmer

Noteć Czarnków – Płomień Połajewo (14) – derby powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego od lat przyciągają rzesze kibiców, gdyż gwarantują niesamowite emocje. Gospodarze są w coraz gorszej sytuacji, a sposób w jaki przegrali w Chodzieży (prowadzili już 2:0) do dzisiaj spędza sen z powiek sztabowi szkoleniowemu. Czy Płomień podniesie się po porażce z Orkanem? Szlagierowy pojedynek nie wyszedł podopiecznym Włodzimierza Michalskiego i nie pozostaje im nic innego jak wrócić na odpowiednie tory. Przeciwnik na przełamanie wydaje się idealny, a jak będzie, wszystko zweryfikuje boisko.

W poprzednim sezonie: Noteć – Płomień 4:1, Płomień – Noteć 3:0

Sędziowie: Mieloch, Zieliński, P. Marczyk

05.11 (niedziela)

Sokół Damasławek – Sparta Złotów (13) – gospodarze mieli dodatkowy tydzień na regeneracje (odwołane spotkanie w Osieku) i nie wiadomo, czy ta przymusowa pauza wpłynie pozytywnie na team Piotra Rybaka. Jest to niezbędne, gdyż przeciwnik to wyższa półka tegorocznych rozgrywek. Sparta w trzech ostatnich meczach strzelili 18 bramek i w Damasławku liczą na podtrzymanie takiej średniej meczowej.

W poprzednim sezonie: Nie grali

Sędziowie: Ślefarski, Stefanów, Przybysz

Już tylko 2 kolejki zostały zawodnikom występującym na boiskach A-klasy. W tej serii spotkań najciekawiej powinno być w Krajence, gdzie miejscowa Iskra podejmie Noteć Miasteczko. Unia Wapno podejmuje czerwoną latarnię i jedyną kwestią do rozwiązania są rozmiary zwycięstwa podopiecznych Andrzeja Szostaka.

A-klasa gr. 1

04.11 (sobota)

Tarnovia Tarnówka – Iskra Bądecz (13)

Zryw Sypniewo – Sokół Kościerzyn (13)

Iskra Krajenka – Noteć Miasteczko (13)

05.11 (niedziela)

Sokół Mieścisko – Piast Złotów (13)

Błyskawica Nieżychowo – Sokół Szamocin (13)

Łobzonka Wyrzysk – Jedność Zakrzewo (13.30)

Unia Wapno – Czarni Ferdynandowo (14)

W grupie 2 ukształtowała się czołowa piątka, która prawdopodobnie między siebie podzieli miejsca premiowane awansem. W tym tygodniu na miano meczu kolejki wyrasta pojedynek w Pęckowie, gdzie Orzeł podejmie Fortunę Wieleń. Emocje gwarantowane.

A-klasa gr. 2

04.11 (sobota)

Derby St. Łubianka – Huragan Młynkowo (14)

Zjednoczeni Kaczory – KS Leżenica (14)

Kłos Budzyń – Iskra Runowo (14)

05.11 (niedziela)

LZS Trzcianka – Noteć Dziembowo (13)

Sokół Gębice – Unia Ujście (13)

Iskra Wyszyny – Gryf Zofiowo (13)

Orzeł Pęckowo – Fortuna Wieleń (13)

B-klasa gr. 1

05.11 (niedziela)

Błyskawica Bronisławki – GTS Lipka (12)

O autorze


Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com