Rozlosowano pary Pucharu Polski

Rozlosowano pary Pucharu Polski

We wtorek 1 sierpnia w siedzibie WZPN wylosowano pary Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego.

Znamy już potencjalne pary na pierwsze trzy rundy, a losowanie tak naprawdę objęło swoim zasięgiem aż 1/8 finału. Osiem najlepszych zespołów wyłonionych w tym roku trafi do ćwierćfinałów, które zostaną rozegrane już w roku 2018. Losowanie 1/4 finału odbędzie się osobno.

Runda wstępna - 19/20 sierpnia

  1. Odlew Poznań - Wełnianka Kiszkowo
  2. Jadwiżański KS - Meblorz Swarzędz
  3. Bola 06 Poznań - Antares Zalasewo
  4. Walka Kostrzyn - Absolwent Poznań
  5. Polonia Środa Wlkp (jr) - Pogrom Luboń
  6. Phytopharm Klęka (oldboje) - GKS Gułtowy
  7. Polonia Środa Wlkp (oldboje) - Orkan Manieczki
  8. KS Szczytniki - Przemysław Poznań
  9. Orły Kraka Rogoźno - Czarni Kaźmierz
  10. Mamuty Poznań - LKS Lipa
  11. LZS Otorowo - Polonia Poznań
  12. TPS Winogrady (oldboje) - Błękitni Owińska
  13. Lipno Stęszew (oldboje) - Orły Plewiska
  14. Lech Poznań (oldboje) - Jastrząb Rudniki
  15. Okoń Sapowice - Same Kozaki Dobra
  16. Kolegium Sędziów Poznań - Borusja Boruja Kościelna

 

II runda - 6 września

17. Lider Szczytniki Czerniejewskie - Czarni Czerniejewo

18. Bola 06 Poznań/Antares Zalasewo - IKP Olimpia Poznań

19. Walka Kostrzyn/Absolwent Poznań - Pelikan Niechanowo

20. Jadwiżański KS/Meblorz Swarzędz - Jurand Koziegłowy

21. Lechita Kłecko - Lider Swarzędz

22. Odlew Poznań/Wełnianka Kiszkowo - Piast Łubowo

23. KS Szczytniki/Przemysław Poznań - Phytopharm Klęka

24. Phytopharm Klęka (oldboje)/GKS Gułtowy - Clescevia Kleszczewo

25. Polonia Środa Wlkp (oldboje)/Orkan Manieczki - KS 1920 Mosina

26. Maratończyk Brzeźno - Polonia II Środa Wlkp.

27. Polonia Środa Wlkp (jr)/Pogrom Luboń - Stella Luboń

28. Las Puszczykowo - Pogoń Książ Wlkp.

29. TPS Winogrady (oldboje)/Błękitni Owińska - Kłos Gałowo

30. Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Szturm Junikowo

31. Orły Kraka Rogoźno/Czarni Kaźmierz - LZS Otorowo/Polonia Poznań

32. Orkan Objezierze - Orzeł Słopanowo

33. Mamuty Poznań/LKS Lipa - Suchary Suchy Las

34. Rzemieślnik Kwilcz - Nałęcz Ostroróg

35. Okoń Sapowice/Same Kozaki Dobra - Kolegium Sędziów Poznań/Borusja Boruja Kościelna

36. Orzeł Granowo - NKS Niepruszewo

37. Lipno Stęszew (oldboje)/Orły Plewiska - NAP Nowy Tomyśl

38. Promień Opalenica - Canarinhos Skórzewo

39. Lech Poznań (oldboje)/Jastrząb Rudniki - Orzeł Łowyń

40. Inter Zdrój - LZS Wronczyn

 

III runda - 20 września - dolosowane zespoły wyróżnione wielkimi literami

  1. Jadwiżański KS/Meblorz Swarzędz - Jurand Koziegłowy - LECHIA KOSTRZYN
  2. Odlew Poznań/Wełnianka Kiszkowo - Piast Łubowo - Walka Kostrzyn/Absolwent Poznań - Pelikan Niechanowo
  3. UNIA SWARZĘDZ - MIESZKO GNIEZNO
  4. Bola 06 Poznań/Antares Zalasewo - IKP Olimpia Poznań - PIAST KOBYLNICA
  5. Lider Szczytniki Czerniejewskie - Czarni Czerniejewo - SKS 13 POZNAŃ
  6. ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO - HURAGAN POBIEDZISKA
  7. Lechita Kłecko - Lider Swarzędz - CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
  8. AKADEMIA REISSA - VITCOVIA WITKOWO
  9. KS Szczytniki/Przemysław Poznań - Phytopharm Klęka - WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
  10. KŁOS ZANIEMYŚL - LUBOŃSKI KS
  11. Phytopharm Klęka (oldboje)/GKS Gułtowy - Clescevia Kleszczewo - TPS WINOGRADY
  12. Polonia Środa Wlkp (oldboje)/Orkan Manieczki - KS 1920 Mosina - KOTWICA KÓRNIK
  13. Polonia Środa Wlkp (jr)/Pogrom Luboń - Stella Luboń - WIARA LECHA POZNAŃ
  14. Maratończyk Brzeźno - Polonia II Środa Wlkp. - WARTA ŚREM
  15. AVIA KAMIONKI - POLONIA ŚRODA WLKP.
  16. Las Puszczykowo - Pogoń Książ Wlkp. - ORKAN JAROSŁAWIEC
  17. SOKÓŁ PNIEWY - SPARTA OBORNIKI
  18. BŁĘKITNI WRONKI - ORŁY PNIEWY
  19. SPARTA SZAMOTUŁY - WARTA MIĘDZYCHÓD
  20. TPS Winogrady (oldboje)/Błękitni Owińska - Kłos Gałowo - SOKÓŁ DUSZNIKI
  21. Mamuty Poznań/LKS Lipa - Suchary Suchy Las - CZARNI WRÓBLEWO
  22. Orkan Objezierze - Orzeł Słopanowo - TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
  23. Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Szturm Junikowo - LECH II POZNAŃ
  24. Orły Kraka Rogoźno/Czarni Kaźmierz - LZS Otorowo/Polonia Poznań - Rzemieślnik Kwilcz - Nałęcz Ostroróg
  25. TSG KAMIENIEC - LIPNO STĘSZEW
  26. Lipno Stęszew (oldboje)/Orły Plewiska - NAP Nowy Tomyśl - ORKAN KONARZEWO
  27. PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - SOKÓŁ RAKONIEWICE
  28. Lech Poznań (oldboje)/Jastrząb Rudniki - Orzeł Łowyń - OBRA ZBĄSZYŃ
  29. Orzeł Granowo - NKS Niepruszewo - SPÓJNIA STRYKOWO
  30. Inter Zdrój - LZS Wronczyn - Promień Opalenica - Canarinhos Skórzewo
  31. Okoń Sapowice/Same Kozaki Dobra - Kolegium Sędziów Poznań/Borusja Boruja Kościelna - GROM PLEWISKA
  32. POGOŃ LWÓWEK - GKS DOPIEWO

1/16 finału - 4 października

  1. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
  2. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
  3. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
  4. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
  5. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
  6. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
  7. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
  8. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16
  9. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
  10. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
  11. zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
  12. zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24
  13. zwycięzca meczu 25 - zwycięzca meczu 26
  14. zwycięzca meczu 27 - zwycięzca meczu 28
  15. zwycięzca meczu 29 - zwycięzca meczu 30
  16. zwycięzca meczu 31 - zwycięzca meczu 32

1/8 finału - 18 października

  1. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
  2. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
  3. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
  4. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
  5. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
  6. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
  7. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
  8. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

 

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





ban orlico3

 

 

 

ADIDAS 

 

 

Instagram

 

 SportAnalictyslogo

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

logo asystent trenera

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 

 ranking polskich bukmacherów
 

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com