PNL Cup – jedyny taki turniej w Polsce!

PNL Cup – jedyny taki turniej w Polsce!

W dniach 22-23 lipca 2017 roku w Lubinie odbędzie się II edycja turnieju „PNL Cup”, który organizowany jest przez twórców telewizyjnego programu „Piłkarskie Niższe Ligi”. Nasz serwis objął patronat medialny nad tą imprezą.


Do Lubina zjedzie się czterdzieści zespołów, które na co dzień rywalizują od klasy okręgowej do B-klasy. W poprzednim roku debiutanckie zawody cieszyły się wielkim zainteresowaniem drużyn, co ostatecznie skutkowało udziałem aż dwudziestu trzech zespołów. Sam turniej okazał się wielkim sukcesem organizacyjnym, ponieważ na początku 2017 roku został uznany przez czytelników portalu e-legnickie.pl „Najlepszym wydarzeniem sportowym Zagłębia Miedziowego w 2016 roku”.

W turnieju mogą uczestniczyć drużyny na co dzień rywalizujące w ramach rozgrywek prowadzonych przez Okręgowe Związki Piłki Nożnej, co oznacza, że turniej otwarty jest dla zespołów z całej Polski. Tym razem zagrają one jednak sześcioosobową odmianę. Dla zwycięzców poza pucharami czeka również nagroda główna ufundowana przez markę Saller, którą jest szesnaście kompletów strojów. Podobnie jak przed rokiem tak i tym razem zawody transmitowane będą na żywo w TVRegionalna.pl.

Na zawody obowiązuje opłata wpisowa, która wynosi 250 złotych/drużyna. Dopiero uiszczenie tej kwoty na niżej podane konto zapewni udział zespołu w lipcowych zawodach. Organizatorzy zaznaczają, że liczba miejsce jest ograniczona, a zainteresowanie turniejem jest od samego początku bardzo duże. Dlatego też zachęcają do nie zwlekania i jak najszybszego potwierdzania udziału. Tym bardziej, że poza turniejem głównym na zespoły czeka sporo atrakcji m.in. dodatkowy turniej w siatkonogę.

Regulamin obowiązujący na turnieju przeczytać w załączniku.

Dokładniejszych informacji udziela:

Adam Michalik, tel. 723-529-967

Dane do wpłaty wpisowego:

Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.

ul. Odrodzenia 28b

59 – 300 Lubin

NIP 692-22-85-089

BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO nr 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001

RELACJA Z I EDYCJI TURNIEJU „PIŁKARSKIE NIŻSZE LIGI CUP”:

MECZ FINAŁOWY I EDYCJI TURNIEJU:

20160724 FA PA136

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com