Międzychód Cup 2017 za nami!

Międzychód Cup 2017 za nami!

W dniach 24-26 czerwca na obiektach Warty Międzychód odbył się Międzynarodowy turniej piłkarski Międzychód Cup 2017.

Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych chłopców (2004 i 2006), oraz w dwóch kategoriach dziewczyn (2000 i 2004 ). Łącznie wzięło udział 202 zawodników i 133 zawodniczki.

Organizatorzy zapewniali zespołom świetnie przygotowane boiska do gry, nocleg, wyżywienie i sporo atrakcji wokół turniejowych. Niektóre zespoły dla poczucia lepszego klimatu i integracji spały pod namiotami.

Najlepsi okazali się Błękitni Wronki (chłopcy 2004), Canarinhos Skórzewo (chłopcy 2006), Juna-Trans Stare Oborzyska (dziewczyny 2000) i MUKS Kostrzyn (dziewczyny 2004).

Organizatorzy dziękują wszystkim tym, którzy wsparli turniej min. władzom miasta Międzychód, wolontariuszkom, służbom porządkowym, pomocy medycznej, sędziom turnieju, mediom min. Głos Wielkopolski, Tv express międzychodzki, Tygodnikowi międzychodzkiemu, p. J.Cichoszowi, MOSTiR-owi, Drukarni międzychód , Piekarni Ziomek, klubowi warta międzychód, firmie pomoc drogowa Jahns, klubowi Rzemieślnik Kwilcz, hurtowni spożywczej p. P.Dusznego, catering Wyszyńscy, portalom piłkarskim Futbolowni i Peryferia Futbolu oraz  firmie-sklepowi GIVOVA p.Przemysława Szały z Szamotuł.

Turniej okazał się naprawdę wielkim sukcesem i cieszył się sporym zainteresowaniem. Organizatorzy już zapewniają, że za rok turniej będzie jeszcze większy i jeszcze ciekawszy.

Pełne wyniki turnieju:

TABELA I WYNIKI ROZGRYWEK DZIEWCZĄT - JUNIORKI

  1. Juna-Trans Stare Oborzyska  16 11:0
  2. MAX Football St. Kurowo  16  9:1
  3. MUKS Kostrzyn  10 3:2
  4. Błękitni Stargard  8  5:3
  5. Warta Międzychód Girls 5 1:6
  6. Sokół Pniewy 3 1:10
  7. Warta Śrem 2  0:5        

SOKÓŁ – MAKS FOOTBALL 0:3

WARTA .Śr – JUNA-TRANS 0:1

BŁĘKITNI – SOKÓŁ 1:0

WARTA .M – JUNA-TRANS   0:3

MAKS FOOTBALL – WARTA .Śr 2:0

BŁĘKITNI – JUNA-TRANS   0:2

WARTA .M – WARTA .Śr 0:0

MAKS FOOTBALL – MUKS KOSTRZYN 1:0

SOKÓŁ – JUNA-TRANS 0:4

BŁĘKITNI – MAKS FOOTBALL 1:2

MUKS – WARTA .Śr   1:0

WARTA .M – BŁĘKITNI 0:1

SOKÓŁ – MUKS 0:1

JUNA-TRANS – MAKS FOOTBALL 0:0

BŁĘKITNI – MUKS 0:0

WARTA .M – MAKS FOOTBALL 0:1

SOKÓŁ – WARTA Śr 1:0

JUNA-TRANS – MUKS 1:0

BŁĘKITNI – WARTA Śr 0:0

WARTA .M – SOKÓŁ 1:0

Najlepsza bramkarka – Klaudia Heliasz [Sokół]

Najlepsza strzelczyni – Weronika Mazurkiewicz [Max Football]

Najlepsza zawodniczka – Sonia Białożyt [Juna-Trans]

TABELA I WYNIKI W KATEGORII MŁODZICZEK 2004 – MŁODSZE

  1. MUKS Kostrzyn  9 23:3
  2. Błękitni Stargard  6  9:12
  3. Warta Międzychód Girls 3  10:20
  4. Błękitni Wronki  0  9:16

Warta Girls – MUKS Kostrzyn 0:12

Błękitni Wronki – Błękitni Stargard 3:4

Błękitni Wronki – MUKS Kostrzyn 2:5

Warta Girls – Błękitni Stargard 3:4

Błękitni Stargard – MUKS Kostrzyn 1:6

Warta Girls – Błękitni Wronki   7:4

 

Najlepsza bramkarka – Julia Kużniak [Błękitni Wronki]

Najlepsza strzelczyni – Wiktoria Wieczorek [MUKS]

Najlepsza zawodniczka – Sandra Matuszek [ Warta]

 

WYNIKI I TABELE KOŃCOWE KATEGORIA CHŁOPCY MŁODZIK 2004


GR.A:
1. BŁĘKITNI WRONKI – 9 / 10:0
2. WARTA MIĘDZYCHÓD – 6 / 9:2
3. ORZEŁ ŁOWYŃ  – 3 / 2:8
4. TPS II WINOGRADY P/Ń – 0 / 1:11

Warta – Orzeł  4:1
Błękitni – TPS II  5:0
Warta – Błękitni  0:1
TPS II – Orzeł   0:1   
Warta – TPS II  5:1
Błękitni – Orzeł  4:0

GR.B:
1. ORLIK POZNAŃ – 6 / 9:1
2. AP DĘBIEC POZNAŃ – 6 / 4:3
3. TPS WINOGRADY POZNAŃ – 6 / 5:5
4. WARTA II MIĘDZYCHÓD – 0 / 0:9

TPS  – Orlik  0:4
Warta II – AP Dębiec  0:2
AP Dębiec – Orlik  1:0
TPS  – Warta II  2:0
AP Dębiec – TPS  1:3
Orlik – Warta II   5:0

PÓŁFINAŁY
o miejsca 1-4

Błękitni Wronki – AP Dębiec Poznań  6:1
Warta Międzychód – Orlik Poznań   0:0  / k 2:3
           
o miejsca 5-8

Warta II Międzychód – Orzeł Łowyń  3:0
TPS Winogrady Poznań – TPS II Winogrady Poznań  3:1

MECZE FINAŁOWE

Mecz o 7 miejsce
TPS II Poznań – Orzeł Łowyń  3:0

Mecz o 5 miejsce
TPS Winogrady Poznań – Warta II Międzychód   0:3

Mecz o 3 miejsce
Warta Międzychód – AP Dębiec Poznań  0:0 / k’ 3:2

Mecz Finałowy
Błękitni Wronki – Orlik Poznań  7:0

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE  W KATEGORII MŁODZIK

Najlepszy bramkarz - Mikołaj Środecki [Warta]
Najlepszy strzelec - Norbert Starzyński [Błękitni]
Najlepszy zawodnik - Oskar Klessa [Błękitni]

 

Tabela i wyniki Kategoria Orlik 2006

1. CANARINHOS SKÓRZEWO - 22 / 27:4
2. OBOLON KIJÓW - 19 / 24:3
3. BŁĘKITNI WRONKI - 18 / 15:5
4. WARTA MIĘDZYCHÓD - 13 / 15:8
5. FIRST GOAL KIJÓW - 11 / 13:13
6. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - 10 / 9:12
7. LIDER SWARZĘDZ - 7 / 10:15
8. UKS ŚREM  - 4 / 4:21  
9. VFB HERMSDORF - 0 / 2:34

VFB – WARTA  0:4
OBOLON – UKS  4:0
CANARINHOS – LIDER  4:2
FIRST GOAL – BŁĘKITNI  1:2
ZJEDNOCZENI – VFB  5:0
WARTA – UKS  5:0
OBOLON – BŁĘKITNI  0:1
CANARINHOS – FIRST GOAL  5:0
VFB – UKS ŚREM  0:2
ZJEDNOCZENI – LIDER  0:0
WARTA – BŁĘKITNI  0:2
OBOLON – CANARINHOS 1:1
VFB – LIDER  1:3
UKS – BŁĘKITNI  1:4
ZJEDNOCZENI – FIRST GOAL  0:1
WARTA – CANARINHOS  0:4
VBF – BŁĘKITNI  1:6
LIDER – FIRST GOAL  1:4
CANARINHOS – UKS   3:0
OBOLON – ZJEDNOCZENI  4:0
VFB – FIRST GOAL  1:5
BŁĘKITNI – CANARINHOS  0:1
LIDER – OBOLON  0:5
ZJEDNOCZENI – WARTA  0:2
VBF – CANARINHOS  0:5
OBOLON – FIRST GOAL  3:0
WARTA – LIDER  2:1
UKS – ZJEDNOCZENI  1:2
VBF – OBOLON  0:4
FIRST GOAL – WARTA  1:1
BŁĘKITNI – ZJEDNOCZENI  0:1
LIDER – UKS   3:0  
BŁĘKITNI – LIDER  3:1
OBOLON – WARTA  3:1
UKS – FIRST GOAL  0:0
CANARINHOS – ZJEDNOCZENI  4:1

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE W KATEGORII ORLIKA

Najlepszy bramkarz – Damir Morsykaev [Obolon]
Najlepszy strzelec – Konrad Polańczyk [Canarinhos]
Najlepszy zawodnik – Mateusz Łożyński [Błękitni]

fot. Radosław Stroiwąs

DSC_0001
DSC_0001
DSC_0002
DSC_0002
DSC_0004
DSC_0004
DSC_0007
DSC_0007
DSC_0008
DSC_0008
DSC_0009
DSC_0009
DSC_0015
DSC_0015
DSC_0016
DSC_0016
DSC_0018
DSC_0018
DSC_0020
DSC_0020
DSC_0023
DSC_0023
DSC_0024
DSC_0024
DSC_0030
DSC_0030
DSC_0031
DSC_0031
DSC_0034
DSC_0034
DSC_0036
DSC_0036
DSC_0044
DSC_0044
DSC_0045
DSC_0045
DSC_0873
DSC_0873
DSC_0874
DSC_0874
DSC_0875
DSC_0875
DSC_0877
DSC_0877
DSC_0878
DSC_0878
DSC_0879
DSC_0879
DSC_0882
DSC_0882
DSC_0883
DSC_0883
DSC_0884
DSC_0884
DSC_0885
DSC_0885
DSC_0886
DSC_0886
DSC_0887
DSC_0887
DSC_0888
DSC_0888
DSC_0890
DSC_0890
DSC_0891
DSC_0891
DSC_0892
DSC_0892
DSC_0894
DSC_0894
DSC_0895
DSC_0895
DSC_0896
DSC_0896
DSC_0899
DSC_0899
DSC_0900
DSC_0900
DSC_0901
DSC_0901
DSC_0902
DSC_0902
DSC_0906
DSC_0906
DSC_0907
DSC_0907
DSC_0908
DSC_0908
DSC_0913
DSC_0913
DSC_0916
DSC_0916
DSC_0918
DSC_0918
DSC_0920
DSC_0920
DSC_0925
DSC_0925
DSC_0928
DSC_0928
DSC_0931
DSC_0931
DSC_0932
DSC_0932
DSC_0935
DSC_0935
DSC_0937
DSC_0937
DSC_0943
DSC_0943
DSC_0944
DSC_0944
DSC_0945
DSC_0945
DSC_0947
DSC_0947
DSC_0948
DSC_0948
DSC_0950
DSC_0950
DSC_0951
DSC_0951
DSC_0952
DSC_0952
DSC_0957
DSC_0957
DSC_0959
DSC_0959
DSC_0961
DSC_0961
DSC_0964
DSC_0964
DSC_0971
DSC_0971
DSC_0972
DSC_0972
DSC_0976
DSC_0976
DSC_0978
DSC_0978
DSC_0979
DSC_0979
DSC_0983
DSC_0983
DSC_0985
DSC_0985
DSC_0986
DSC_0986
DSC_0989
DSC_0989
DSC_0994
DSC_0994
DSC_0995
DSC_0995
DSC_0998
DSC_0998
DSC_1001
DSC_1001
DSC_1003
DSC_1003
DSC_1004
DSC_1004
DSC_1006
DSC_1006
DSC_1010
DSC_1010
DSC_1011
DSC_1011
DSC_1017
DSC_1017
DSC_1021
DSC_1021
DSC_1022
DSC_1022
DSC_1023
DSC_1023

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 plakat 2018 03 30 011

peryferiafutbolu

 

 

 

 

Instagram

 

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com