Harmonogram turnieju Międzychód Cup

Harmonogram turnieju Międzychód Cup

HARMONOGRAM  ZMAGAŃ PIŁKARSKICH PODCZAS MIĘDZYCHÓD CUP 2017

 

KATEGORIA CHŁOPCY 2004 [czas gry 2x10-boisko GŁ]

GR.A:

  1. WARTA  04 MIĘDZYCHÓD      -   
  2. TPS II WINOGRADY POZNAŃ -
  3. BŁĘKITNI WRONKI                   -
  4. ORZEŁ ŁOWYŃ                          -

Sobota:

Godz.16,30; Warta – Orzeł  :

Godz.17,30; Błękitni – TPS II  :

Niedziela:

Godz.11,00; Warta – Błękitni :

Godz.12,00; TPS II – Orzeł  :  

Godz.13,00; Warta – TPS II  :

Godz.14,00; Błękitni – Orzeł  :

GR.B:

  1. AKADEMIA PIŁKARSKA DĘBIEC/PŃ -
  2. TPS WINOGRADY POZNAŃ               -
  3. ORLIK POZNAŃ                                    -
  4. WARTA 05 MIĘDZYCHÓD                  -

Sobota:

Godz.16,30; TPS – Orlik  :

Godz.17,30; Warta II – AP Dębiec  :

Niedziela:

Godz.11,00;  AP Dębiec – Orlik  :

Godz.12,00; TPS – Warta II  :

Godz.13,00; AP Dębiec – TPS  :

Godz.14,00; Orlik – Warta II   :

PÓŁFINAŁY [niedziela]

o miejsca 1-4

Godz.15,00;

A1…………………………………  -  B2………………………………………..  :

 A2………………………………..  -  B1………………………………………..   :

o miejsca 5-8

Godz.16,00;

A3…………………………………  -  B4……………………………………….   :

A4……………………………….  -   A3………………………………………..   :

MECZE FINAŁOWE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA I MECZ FINAŁOWY

[Poniedziałek]

Mecz o 7 miejsce

Godz.11,00;   ……………...........................  -  …………………………………….    :

Mecz o 5 miejsce

        Godz.11,30;  ………………………………………..  -  ……………………………………..    :

          Mecz o 3 miejsce

       Godz.12,00; …………………………………………  -   ……………………………………..    :

Mecz Finałowy o 1 miejsce

      Godz.12,30; ………………………………………….  -  ……………………………………..    :

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

HARMONOGRAM GIER KATEGORII ORLIK 2006-MŁODSI

  1. VFB HERMSDORF                  -
  2. OBOLON KIJÓW                     -
  3. CANARINHOS SKÓRZEWO    -
  4. FIRST GOAL KIJÓW                 -
  5. BŁĘKITNI WRONKI                  -        
  6. LIDER SWARZĘDZ                   -
  7. UKS ŚREM                                -
  8. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA -
  9. WARTA 07 MIĘDZYCHÓD      -

Sobota 24.06

Godz.16,00;

VFB – WARTA  :

OBOLON – UKS  :

Godz.17,00;

CANARINHOS – LIDER  :

FIRST GOAL – BŁĘKITNI  :

Godz.18,00;

ZJEDNOCZENI – VFB  :

WARTA – UKS  :

Godz.18,30;

OBOLON – BŁĘKITNI  :

CANARINHOS – FIRST GOAL  :

Godz.ok.19,00 [jeśli czasowo damy rade odbędą się dwa mecze jeszcze, jeśli nie, to gramy rano w niedziele – godz.10]

VFB – UKS ŚREM  :

ZJEDNOCZENI – LIDER  :

Niedziela 25.06

Godz.10,00;

WARTA – BŁĘKITNI  :

OBOLON – CANARINHOS  :

Godz.10,30;

VFB – LIDER  :

UKS – BŁĘKITNI  :

Godz.11,30;

ZJEDNOCZENI – FIRST GOAL :

WARTA – CANARINHOS  :

Godz.12,30;

VBF – BŁĘKITNI  :

LIDER – FIRST GOAL  :

Godz.13,30;

CANARINHOS – UKS   :

OBOLON – ZJEDNOCZENI  :

Godz.14,30;

VFB – FIRST GOAL  :

BŁĘKITNI – CANARINHOS  :

Godz.15,30;

LIDER – OBOLON  :

ZJEDNOCZENI – WARTA  :

Godz.16,30;

VBF – CANARINHOS  :

OBOLON – FIRST GOAL  :

Godz.17,00:

WARTA – LIDER  :

UKS – ZJEDNOCZENI  :

Godz.17,30;

VBF – OBOLON  :

FIRST GOAL – WARTA  :

Godz.18,00;

BŁĘKITNI – ZJEDNOCZENI   :

LIDER – UKS   : 

PONIEDZIAŁEK 26.06

Godz.11,00;

BŁĘKITNI – LIDER  :

Godz.11,30;

OBOLON – WARTA  :

Godz.12,00;

UKS – FIRST GOAL  :

Godz.12,30;

CANARINHOS – ZJEDNOCZENI  :

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

 

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj





 plakat 2018 03 30 011

peryferiafutbolu

 

 

 

 

Instagram

 

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com