Podsumowanie rundy jesiennej - Orzeł Granowo

Podsumowanie rundy jesiennej - Orzeł Granowo

Orzeł Granowo jako beniaminek ma za sobą całkiem udaną runde jesienną w zachodniej grupie okręgówki. Podsumowujemy ją z prezesem klubu - Robertem Izydorczykiem.

 

Jak oceni pan minioną rundę w wykonaniu klubu? Patrząc na tabelę to chyba możecie być zadowoleni ze swojej postawy.

Miniona runda zakończyła się dla nas dobrze, choć pozostawiła lekki niedosyt.  Nasz zespół zanotował falstart, lecz potrafiliśmy wyjść z tego dołka obronną ręką. Zajęliśmy piąte miejsce ze stratą 6 punktów do lidera, co uważam za bardzo dobry rezultat jak dla beniaminka. Naszą postawą i grą udowodnilismy, że w pełni zasłużyliśmy na awans. 

Jaki mecz w rundzie jesiennej zagraliście najlepiej a jaki najgorzej?

Nie powiodło się nam podczas meczu z Orkanem Obiezierze na wyjeździe, gdzie przegraliśmy aż 3:8. Nie spodziewaliśmy się tak złego wyniku. Popełniliśmy wiele błędów taktycznych oraz indywidualnych. Podczas meczu rewanżowego będziemy chcieli udowodnić , że stać nas na dużo wiecej. Najlepiej rozegranym meczem w naszym wykonaniu było spotkanie z NKS Niepruszewo wygrane 3:0. Był to mecz którym przełamaliśmy złą passę i wróciliśmy na właściwy tor. Warto też zwrócić uwagę na mecz z LZS Wronczyn, który wygraliśmy w świetnym stylu 4:2.

Rozumiem, że celem na wiosnę będzie awans do Ligi Międzyokręgowej? Jesteście na to ewentualnie gotowi? Kogo uważacie za największego rywala w tej walce, bo stawka na górze tabeli jest bardzo wyrównana.

Odnośnie awansu to nic na siłę. Jesteśmy beniaminkiem i nie myślimy o awansie, lecz jeśli uda nam się osiągnąć miejsce premiujace oczywiście będziemy szczęśliwi i podejmiemy walkę w lidze miedzyokręgowej. Czy jesteśmy na to gotowi? Nie wiem, ale kto nie spróbuję ten się nie dowie. W walce o awans uważam, że nie ma faworyta. Naszą grupa jest bardzo wyrównana i każdy z czołówki ma szansę na awans, więc mecze rundy rewanżowej zapowiadają się bardzo emocjonujące. 

Macie już gotowy plan przygotowań do rundy?

Plan już mamy gotowy. W styczniu zaczynamy od przygotowań, na początek każdy z nas ma zadania biegowe do wykonania, a od lutego startujemy z treningami i sparingami. Z góry chciałbym podziękować wszystkim osobom, które wspierają nasz zespół, sponsorom, kibicom a w szczególności  zawodnikom za godne reprezentowanie naszego klubu. Na koniec chciałbym życzyć wszystkim spokojnych świąt oraz pomyślności  w 2019 roku.  

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com