Podsumowanie rundy jesiennej - Warta Śrem

Podsumowanie rundy jesiennej - Warta Śrem

Warta Śrem w rundzie jesiennej wschodniej grupy okręgówki zajęła 5 miejsce. Jako, że klub miał zdecydowanie większe ambicje to jest to wynik raczej poniżej oczekiwań. Tę rundę podsumowujemy w rozmowie Krzysztofem Górskim - członkiem zarządu Warty.

 

Jak oceni pan minioną rundę w wykonaniu klubu? Jesteście na 5 miejscu w tabeli, czy dla was dobry wynik czy poniżej oczekiwań?

Piąte miejsce jest absolutnie miejscem poza oczekiwaniami dla nas, działaczy, trenera, a także dla naszych kibiców. Nie ukrywam, że wierzyliśmy w awans do Ligi Międzyokręgowej, a niestety po tej rundzie będzie cieżko wykonać to zadanie.

Jaki mecz w rundzie jesiennej zagraliście najlepiej a jaki najgorzej?

Zdecydowanie najgorszy mecz w naszym wykonaniu to porażka z Czarnymi Czerniejewa aż 2:8, choć pierwsza połowa wyglądała bardzo obiecująco bo był remis 2:2. Niestety druga była katastrofalna w naszym wykonaniu i straciliśmy aż sześć bramek. Najlepszy nasz występ to zdecydowanie mecz w Swarzędzu z silnym Liderem. Zagraliśmy tam naprawdę świetne zawody zakończone naszą wygraną 2:1.

Jaki będzie cel na wiosnę i czy macie już gotowy plan przygotowań do rundy?

Cel mielismy jeden - mistrzostwo ligi, ale niestety nie będziemy w stanie raczej odrobić tych strat więc gramy o 2 miejsce w tabeli i takie właśnie postawiliśmy sobie zadanie. Plan przygotowań jest gotowy w pełni. Zagramy kolejno z Koroną Piaski, Lubońskim KS, Kotwicą Kórnik, Heliosem Czempiń, Pelikanem Niechanowo, Lipnem Stęszew, Huraganem Pobiedziska i Orkanem Manieczki. Na koniec dodam, ze wiosną chcemy być zdecydowanie silniejsi i budować mocną kadrę na kolejne rozgrywki. 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com