Podsumowanie rundy jesiennej - Pieczarka Wielichowo

Podsumowanie rundy jesiennej - Pieczarka Wielichowo

Pieczarka Wielichowo po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce w III grupie B-klasy. Wynik to więc bardzo dobry i wiosna powinna stać pod znakiem walki o awans do A-klasy. Naszym rozmówcą jest Karol Czub - wiceprezes klubu.

Jak oceni pan minioną rundę w wykonaniu klubu? Patrząc na tabelę to chyba specjalnie narzekać nie ma na co?

Rundę jesienną oceniam dobrze. Zajmujemy drugie miejsce w tabeli co daje nam możliwość patrzeć w przyszłość z optymizmem.  Tak jak juz kiedyś wspomniałem na łamach waszego portalu mamy bardzo młodą kadrę która z rundy na rundę powinna być coraz mocniejsza.  Z pewnością powodem lepszych wyników jest fakt, że po dwóch latach przerwy mecze rozgrywamy na własnym stadionie.

Jaki mecz w rundzie jesiennej zagraliście najlepiej a jaki najgorzej?

Myślę że nie można podzielić ich na gorsze lub lepsze. W każdym z meczów wszyscy zawodnicy dawali z siebie tyle ile mogli. Na pewno w pamięci pozostała porażka w Rudnikach gdzie naszym największym przeciwnikiem było "boisko".

Rozumiem, że na wiosnę cel jest jeden, czyli awans do A-klasy? Kogo uważacie za najpoważniejszego rywala do walki o ten awans i czy macie już gotowy plan przygotowań?

Naszym założeniem przed sezonem była poprawa miejsca z ubiegłego sezonu więc plan realizujemy.  Z pewnością awans do A-klasy jest w naszym zasięgu. Jeśli chodzi o rywali Korona Bukowiec to już chyba pewniak do awansu. Drugie miejsce może rozstrzygnąć się pomiędzy Pieczarką a Dębem Bolewice. Co do przygotowań w lutym zaczynamy treningi i mamy zaplanowane już kilka sparingów z drużynami B oraz A-klasy.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com