Podsumowanie rundy jesiennej - Płomień Przyprostynia

Podsumowanie rundy jesiennej - Płomień Przyprostynia

Płomień Przyprostynia w Lidze Międzyokręgowej po rundzie jesiennej jest w środku stawki na 8 miejscu. Czy to dobry wynik dla klubu czy nie? O tym rozmawiamy z Przemysławem Borkowskim - zawodnikiem zespołu.

Jak oceni pan minioną rundę w wykonaniu klubu? Jesteście z niej zadowoleni czy odczuwacie niedosyt przez te kilka porażek?

Rundę jesienną w naszym wykonaniu oceniamy jako dobrą. Spodziewaliśmy się wyrównywanego poziomu rozgrywek i też tak było. Napewno szkoda porażek z Wiarą Lecha czy GKS Dopiewo, gdzie nie byliśmy zespołem gorszym, ale bywały też takie mecze, gdzie przeciwnicy mogli czuć niedosyt po ostatnim gwizdku sędziego po naszej wygranej.

Jaki mecz w rundzie jesiennej zagraliście najlepiej a jaki najgorzej?

Jednym z lepszych w naszym wykonaniu był domowy mecz z Rawią Rawicz wygrany 2:0. Najgorzej za to zagraliśmy z Pogonią Lwówek. Mecz przegraliśmy 1:5. Widać było w tym meczu, że Pogoń zasługuje na fotel lidera w naszej grupie.

Jak z perspektywy jednej rundy ocenicie pomysł powstania Ligi Międzyokręgowej? Pomysł trafiony czy nie do końca?

Wprowadziło to sporo urozmaicenia do rozgrywek. Jest sporo zespołów z którymi zagraliśmy po raz pierwszy, więc mogliśmy poznać zupełnie innych graczy niż ostatnimi czasy. Ważne też, że bardzo wyrównany jest poziom tych rozgrywek, co zresztą widać po tabeli. Pomysł moim zdaniem jak najbardziej trafiony.

Jaki będzie cel na wiosnę i czy macie już gotowy plan przygotowań do rundy?

Naszym celem jest utrzymanie podobnej dyspozycji punktowej, jak również postaramy się o ofensywną grę ku uciesze kibiców.  We wtorek 22 stycznia rozpoczynamy przygotowania o godzie 17:30 na zbąszyńskim stadionie Orzeł.  Mecze kontrolne zagramy z Pogonią Świebodzin, Dyskobolią Grodzisk Wlkp., Sokołem Pniewy, Wartą Międzychód, Zrywem Rzeczyca oraz z Dębem Przybyszów. Pierwszy mecz ligowy wiosną rozegramy z Promieniem Krzywiń 17 marca. Wszystkich chętnych do pokazania swoich umiejętności zapraszamy na treningi, które będą odbywać się we wtorki i czwartki.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com