Podsumowanie rundy jesiennej - Kłos Zaniemyśl

Podsumowanie rundy jesiennej - Kłos Zaniemyśl

Kłos Zaniemyśl przed rozpoczęciem sezonu był uznawany za zespół, który raczej będzie w dolnych rejonach tabeli. Tymczasem potoczyło się zupełnie inaczej i Kłos rundę skończył na podium, a bardzo długo był niepokonany. Podsumujemy to w rozmowie z Dominikiem Rogowskim - sekretarzem klubu.

Jak ocenisz minioną rundę w wykonaniu klubu? Patrząc na tabelę to chyba możecie być zadowoleni ze swojej postawy. Sezon temu o mało co nie spadliście do A-klasy, a teraz jesteście w ścisłej czołówce.

Rundę jesienną uważam za bardzo udaną, większość założeń na ten okres została wykonana, a postawa i podejście naszych zawodników sprawia, że z optymizmem oczekujemy powrotu na ligowe boiska. W porównaniu do zeszłego sezonu wiele zmieniło się w klubie. Nowy trener robi kapitalną robotę, pojawiło się kilku nowych zawodników i powrócił też kluczowy dla działania klubu człowiek. Wszystko zmierza w dobrą stronę i z niecierpliwością czekamy na wiadomości jak przebiega rekonwalescencja naszego najlepszego strzelca - Michała Stańczyka, który w końcówce rundy nabawił się kontuzji barku.

Jaki mecz w rundzie jesiennej zagraliście najlepiej a jaki najgorzej?

W tej rundzie zagraliśmy kilka solidnych spotkań, jednak chyba najlepiej poszło nam z liderem - Czarnymi Czerniejewo. Mecz był na wysokim poziomie i prawdę powiedziawszy to Czarni powinni uznawać ten remis za swoje zwycięstwo, mimo że na boisku padł wynik 1:1. Co do najgorszego meczu, to była to domowa porażka 1:2 z Orkanem Jarosławiec. Mecz nie dość, ze ułożył się po naszej myśli, to dodatkowo sędzia pozwalał na zbyt wiele, co obfitowało w bardzo nieczystą grę.

Jaki będzie cel na wiosnę i czy macie już gotowy plan przygotowań do rundy?

Plan na okres przygotowawczy jest już częściowo ułożony. Brakuje kilku sparingpartnerów, ale jest jeszcze trochę czasu żeby to ogarnąć. Zagramy na pewno ze Stellą Luboń, Akademią Reissa, Lechią Kostrzyn i Vitcovią Witkowo. Celem na wiosnę, jest jak zwykle pokazanie, że w Zaniemyślu nie zapomniano jak gra się w piłkę nożną i zajęcie jak najwyższego miejsca w ligowej tabeli.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com