Podsumowanie rundy jesiennej - Grom Binino

Podsumowanie rundy jesiennej - Grom Binino

Dla Gromu Binino miniona runda była pierwszą w B-klasie. W II grupie Grom zajął miejsce 11 wyprzedzając tylko Spartę Brody i Płomień Chrzypsko Wielkie. czy ta runda była dla klubu udana czy spodziewali się więcej? O tym rozmawiamy z Albertem Ciozdą - zawodnikiem zespołu.

Jak ocenisz minioną rundę w wykonaniu klubu? Jesteście z tej premierowej rundy zadowoleni czy czujecie, że mogliście ugrać więcej punktów?

Nasza pierwsza runda w B-klasie nie wyszła najlepiej. Nie da się ukryć, że liczyliśmy na trochę lepsze wyniki. Oczywiście mogliśmy zdobyć więcej punktów i uplasować się na lepszej pozycji, ale parę razy towarzyszyły nam problemy kadrowe, a mecze przegrywalismy na własne życzenie.

Jaki mecz w rundzie jesiennej zagraliście najlepiej a jaki najgorzej?

Najlepszy mecz jaki zagraliśmy to zdecydowanie było spotkanie z Czarnymi II Wroblewo które wygraliśmy bardzo pewnie 4:0 i to na wyjeździe. Najgorszy mecz za to zagraliśmy z LKS Bobrówko który przegraliśmy aż 0:8 i nie mieliśmy w tym spotkaniu nic do powiedzenia.

Jaki będzie wasz cel na wiosnę i czy macie już gotowy plan przygotowań?

Na pewno chemy gonić jak najlepszą pozycję w tabeli i dać z siebie zdecydowanie więcej niż w rundzie poprzedniej. Teraz już znamy drużyny z jakimi rywalizujemy więc wierzę, że lepiej się przygotujemy do tych meczów. Póki co zaczynamy treningi na hali, a po nowym roku pomału zaczniemy wchodzić na boisko.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com