Podsumowanie rundy jesiennej - Orzeł Granowo

Podsumowanie rundy jesiennej - Orzeł Granowo

Rozmowa z kierownikiem Orła Granowo - Jackiem Teresińskim

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Jesteście z niej zadowoleni czy czujecie, że można było wycisnąć z niej trochę więcej?

Założenia trenera zostały spełnione w 100%. Nasza liga, już nie raz pokazała, że jesień lepiej nawet zakończyć nie na samym szczycie, a ulokować się tuż za plecami lidera. Założenia na drugą rundę są ambitne, i zamierzamy wszystkim jeszcze napsuć sporo krwi.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Najsłabszym meczem w naszym wykonaniu było domowe starcie z LSS Grodzisk Wlkp. Ten mecz co prawda wyciągneliśmy z 0:2 na 2:2, ale pamiętajmy, że graliśmy z zespołem z samego dna, który nie wygrał ani jednego meczu, więc strata punktów w takim spotkaniu boli. Najlepszym za to meczem była potyczka z liderem, czyli z LZS Wronczyn, gdzie potrafiliśmy się podnieść z wyniku 0:1, po doskonałej grze naszego zespołu w drugiej połowie na 2:1. Tą wygraną pokazaliśmy, że cały czas jesteśmy w grze o awans.

Mimo tego, że nie jesteście na samym czele tabeli to awans do Klasy Okręgowej jest na wyciągnięcie ręki. To będzie wasz cel na wiosnę?

Celem na wiosnę jest wygranie każdego kolejnego meczu. Będziemy jeszcze odważniej stawiać na naszych juniorów, którzy już w tej rundzie pokazali, że mogą być ważnymi postaciami w zespole. I nie możemy też zapomnieć o naszym dwunastym zawodniku, który nas zawsze oskrzydla i dodaje otuchy na dobre czy na złe, czyli kibicach. Jesteśmy im winni jak najlepszą grę i walkę do końca sezonu.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Treningi rozpoczniemy pod koniec stycznia. Co do sparingów to nie mamy określonych rywali do rozegrania spotkań przygotowawczych, ale bez obaw wszystko będzie na pewno dopięte na ostatni guzik przez trenera Macieja Sołtysiaka.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com