Podsumowanie rundy jesiennej - Orkan Konarzewo

Podsumowanie rundy jesiennej - Orkan Konarzewo

Rozmowa z obrońcą Orkana Konarzewo - Emilianem Ciesielskim.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Patrząc na tabelę chyba możecie odczuwać mały niedosyt.

Runda jesienna w naszym wykonaniu wypadła inaczej niż oczekiwaliśmy przed tym sezonem. Bez ogródek trzeba powiedzieć, że była ona bardzo nieudana i czujemy po niej spory niedosyt. Liczyliśmy na miejsce w górnej części tabeli, jednak nasze wyniki szybko zweryfikowały te oczekiwania.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Najlepsze mecze w naszym wykonaniu zagraliśmy na własnym boisku ze Spartą Szamotuły oraz z Błękitnymi Wronki. W obu meczach nie zabrakło walki z naszej strony oraz dyscypliny taktycznej przez cały mecz, co dało nam dwa zwycięstwa. Co do najgorszego meczu ciężko się wypowiedzieć. Słaba druga połowa spotkania zdecydowała o remisie w meczu z Lipnem Stęszew, gdzie do przerwy prowadziliśmy 3:0, ale w drugiej połowie nasza gra się posypała i mecz zakończył sie wynikiem 3:3, a w końcówce mieliśmy sporo szczęścia i tylko dzięki dobrym interwencjom naszego bramkarza udało się zdobyć choćby punkt. Słabe mecze gramy głównie na wyjazdach. W fatalnym stylu przegraliśmy trzy spotkania z drużynami z końca ligowej stawki (TSG Kamieniec, Czarni Wróblewo, Spójnia Strykowo). To wpadki, które bardzo dużo nas kosztowały.

O co będziecie walczyć wiosną? Co prawda z ligi spada tylko jeden zespół, ale musicie być ostrożni, bo dół jest dość płaski.

Będziemy walczyć o górną połowę tabeli. Musimy sie otrząsnąć po nieudanej jesieni, ciężko przepracować okres zimowy i na wiosnę wrócić z naładowanymi akumulatorami. Strata do czołówki nie jest duża, ale konkurencja na pewno nie ułatwi nam naszych planów.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Zarys cyklu przygotowań jest już przygotowany. Trener przekaże go zawodnikom w najbliższym czasie. Wtedy też informacja będzie przekazana opinii publicznej.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com