Podsumowanie rundy jesiennej - Ogrol Sielinko

Podsumowanie rundy jesiennej - Ogrol Sielinko

Rozmowa z Damianem Dybionką prezesem i zawodnikiem LKS Ogrol Sielinko.

Jak oceniacie zakończoną niedawno rundę jesienną w Waszym wykonaniu, patrząc na tabelę to raczej macie sporo powodów do zadowolenia?

Zdecydowanie dobrze, ponieśliśmy tylko zaledwie dwie porażki i mamy wysokie miejsce w lidze. Z ciekawostek powiem, że tylko dwie bramki straciliśmy jesienią z akcji, pamiętne 7:3 w Zębowie, a drugą w Przyprostyni, reszta to stałe fragmenty gry, nad tym musimy na pewno jeszcze popracować. 31 punktów na koniec rundy to na pewno dobry wynik, aczkolwiek spoglądając na zeszłoroczne rozgrywki to grupa była wtedy zdecydowanie silniejsza.

Wyniki napawają optymizmem, czy coraz śmielej mówi się o awansie w Sielinku?

Celu nie mamy nałożonego odgórnie, jeżeli uda się awansować to na pewno będziemy zadowoleni, ale nie za wszelką cenę. Priorytetem jest drużyna, utrzymanie obecnego składu oraz atmosfera w szatni. Cała reszta jest kwestią otwartą, ale wiadomo na każdy mecz wychodzimy z nastawieniem aby go wygrać. Zobaczymy też co przyniesie nam na koniec sezonu reforma rozgrywek, może i trzecie miejsce będzie promowane awansem.

Czy plan przygotowań do piłkarskiej wiosny jest już gotowy?

Tak, mamy już praktycznie wszystko dopięte, do treningów wracamy 23 lutego, następnie kilka gier kontrolnych min. z : Jastrząb Rudniki, Okoń Sapowice, NAP Nowy Tomyśl, Inter Zdrój, Pogrom Luboń.

O autorze

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com