×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 593

Podsumowanie rundy jesiennej - Kłos Gałowo

Podsumowanie rundy jesiennej - Kłos Gałowo

Rozmowa z trenerem Kłosa Gałowo - Jarosławem Lesickim.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Patrząc na tabelę to do radości chyba wam daleko.

Rundę jesienną uważamy za średnio udaną. Nie satysfakcjonuje nas nasze aktualne miejsce w ligowej tabeli. Niestety wiele spraw przyczyniło się do takiej, a nie innej sytuacji. Powinniśmy mieć na swoim koncie sześć punktów więcej co dałoby nam większy spokój w walce o pierwszą szóstkę, bo taki mieliśmy przedsezonowy cel. Nie składamy broni i będziemy walczyć do samego końca. Borykamy się z brakami kadrowymi, ale to nie tylko nasz problem. Przypuszczam, że z takimi problemami zderzają się inni trenerzy w tej klasie rozgrywkowej.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Najgorsze mecz to dwa wyjazdy do Łowynia i Ostroroga. Rozegraliśmy tam bardzo słabe spotkania, gdzie mieliśmy problemy ze stworzeniem jakiejkolwiek sytuacji bramkowej. Natomiast za najlepsze nasze występy uznaję wygraną z Sucharami Suchy Las, a także występ (paradoksalnie pomimo porażki) przeciwko Orkanowi Objezierze.

O co będziecie walczyć wiosną. Raczej awans ani spadek wam nie grozi.

Jak już wcześniej wspominałem, będziemy walczyć o pierwszą szóstkę. Chcemy się wzmocnić, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Wyższa jakość da nam gwarancję skutecznej gry. Strzelamy mało bramek i niestety za dużo ich tracimy. Uważam, że sama gra jest na dobrym poziomie. Potrafimy się postawić najlepszym, ale niestety mamy zbyt duże przestoje w grze i wówczas wkradają się błędy które mają wpływ na końcowy wynik. Chcemy wprowadzić jak najwięcej młodych zawodników, juniorów i mam ogromną nadzieję, że tak się stanie. Bardzo na to liczę.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?
Przygotowania już trwają. Trenujemy dwa razy w tygodniu od 8 grudnia na Orliku w Szamotułach. Pierwszy sparing rozegramy 28 stycznia ze Szturmem Junikowo. Łącznie mamy zaplanowane 8 sparingów. Korzystając z okazji chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy na każdym meczu byli z nami czy na wyjazdach czy u siebie nie zważając na aurę gorąco nam pomagali. Dziękujemy, liczymy na Was w następnej rundzie!

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com