Podsumowanie rundy jesiennej - KS Łopuchowo

Podsumowanie rundy jesiennej - KS Łopuchowo

Rozmowa z Krzysztofem Ignasiakiem - napastnikiem KS Łopuchowo.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Jesteście z niej zadowoleni czy czujecie, że można było wycisnąć z niej trochę więcej?

Rundę uważamy za bardzo udana w naszym wykonaniu, chociaż wiadomo odczuwamy pewien niedosyt ze względu na końcówkę rundy gdzie przegraliśmy z Błękitnymi Owińska i Meblorzem Swarzędz.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Wyróżnić na plus muszę dwa nasze mecze. Po pierwsze mecz z GKS Gułtowy, który przegrywaliśmy 1-2, ale w drugiej połowie odwróciliśmy losy meczu i wygraliśmy 5-2. Po drugie to bardzo przekonująca wyjazdowa wygrana w derbowym meczu z KS Uchorowo aż 4-0. Co do meczu najgorszego to wiadomo, że porażki nas bolą, ale w żadnym z tych spotkań nie czuliśmy się gorsi więc nie będe tu wymieniał żadnego meczu.

Mimo tego, że nie jesteście na samym czele tabeli to awans do A-klasy jest na wyciągnięcie ręki. To będzie wasz cel na wiosnę?

Tak. Taki mamy taki cel, żeby w końcu dostać się do A-klasy. Idziemy w dobrym kierunku i jeśli wiosną będziemy grali tak jak jesienią to wierzę, że na koniec sezonu będziemy świętować awans.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Narazie nie mamy żadnego cyklu przygotowań. Póki co spotykamy się raz w tygodniu na hali żeby pograć i nie wypaść z rytmu. Na pewno zagramy jakieś mecze sparingowe, ale rywali dopiero będziemy szukać.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com